Nákladní auto skončilo v příkopě v zatáčce mezi Novými Dvory a Svatým Mikulášem, díky ledovce na silnici II/126 ve směru od ČKD na Černíny se auto dokonce obrátilo na střechu. Situace nebyla lepší ani v okolí Suchdola, kde byla silnice ve směru na Ratboř jeden led.

Ve čtvrtek 13. prosince ráno pak u Církvice bourala sanitka s osobním vozem, nehoda se ale obešla bez zranění, přičemž řidič sanitky naboural do auta stojícího před ním ve chvíli, kdy chtělo odbočovat vlevo ve směru jízdy. Bouralo se ale také v Nových Dvorech, kde se dokonce srazila tři auta.

„Na přímém úseku komunikace řidič vozidla Daewoo nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravní situaci na komunikaci. Přes odstavené vozidlo v odstavném pruhu přehlédl, že vozidla jedoucí před ním zastavila. Vlivem rychlosti narazil levou přední částí vozidla do stojícího vozu Škoda Roomster,“ popsala nehodu policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Vlivem nárazu pak vozidlo Škoda Roomster narazilo do osobního vozidla značky KIA stojícího před ním, jehož řidič s vozidlem hodlal odbočit vlevo mimo komunikaci. „Alkohol byl na místě vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Na vozidle Daewoo vznikla škoda ve výši 20 tisíc korun, na vozidle Roomster 50 tisíc korun a na vozidle Kia 15 tisíc korun,“ doplnila Vendulka Marečková.