VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

24.5.2018

O velkou cenu v Hradištku je velký zájem

Hradištko – Český skokový pohár pokračuje jen pár dní po skončení Velké ceny Ostravy dalším kolem. Závodí se už od včerejška do neděle v Hradištku u Sadské. Čtvrtý mítink domácí parkurové extraligy vyvrcholí na tamním kolbišti Velkou cenou Prahy…

24.5.2018

Výběr Šíša Cupu nastoupí v sobotu proti Čáslavi i s Vlachem

Čáslav – Na zimním stadionu v Čáslavi se uskuteční v sobotu dopoledne netradiční zápas v tak zvaném zabarákovém hokeji. Hráči z charitativního Šíša Cupu, který se koná jednou ročně na podzim v Kutné Hoře na podporu dcery zesnulého kamaráda Petra Stýbla, se střetnou s hokejisty HC Čáslav v jejich aréně. Utkání začíná v 10 hodin. Vybrané dobrovolné vstupné půjde právě organizátorům charitativního turnaje.

24.5.2018

Milík se těší na Grand Prix. Svezou se i Franc s Krčmářem?

Praha – Již po dvaadvacáté se tuto sobotu 26. května pojede v Praze na Markétě plochodrážní Grand Prix. Je to nejvíce ze všech pořadatelů od roku 1997, kdy se seriál o titul mistra světa začal jezdit.

23.5.2018

Ochutnávku XVI. všesokolského sletu uvidíte v neděli v Brandýse

Brandýs n/L – Ochutnávku toho, co uvidíte na XVI. všesokolském sletu v Praze, můžete zažít i v Brandýse nad Labem, kde se v neděli 27. května na sokolském cvičišti Jindry Vaníčka uskuteční oblastní sokolský slet. Ten bude součástí čtyřiceti regionálních sletových akcí, které se po celé republice budou konat až do konce června.

19.5.2018

Bowlingář Tomáš Plechata je vicemistrem České republiky pro rok 2018

Hlízov – Jednadvacetiletý hlízovský bowlingář Tomáš Plechata, hájící barvy pražského klubu Xbowling King Pins, dosáhl svého nejlepšího umístění v kariéře na mistrovství České republiky mužů. Mezi čtyřiceti šesti hráči, kteří si v průběhu roku vybojovali účast v kvalifikačních turnajích na závěrečném finálovém šampionátu, dokráčel až do boje o zlato, kde nakonec podlehl 1:2 Jaroslavu Lorencovi a získal tak stříbrnou medaili za konečné 2. místo. Zároveň se stal mistrem České republiky kadetů do 21 let.

18.5.2018

Kutnohorští spartani přivezli ze Slovenska zlato a stříbro

Donovaly (Slovensko) FOTO/VIDEO – Dobrou formu potvrdili kutnohorští spartani Martina Fabiánová a Michal Pavlík. Oba vyrazili i za podpory města Kutná Hora na slovenský extrémní překážkový závod do Donoval, kde se o víkendu běžel Spartan Sprint i Spartan Super.

18.5.2018

Finále slibuje pořádnou bitvu. Favorit je jasný

Nymburk - Před patnácti lety proti sobě stály týmy Nymburka a Opavy na startovní čáře závěrečné finálové série nejvyšší české basketbalové soutěže. Oba dva týmy byly v poněkud jiné pozici než letos. Zatímco postup Nymburka, který teprve dvě sezony zpátky naskočil do extraligového kolotoče, byl do jisté míry překvapením, Opava té doby titul obhajovala. Navíc v šesti sezonách před tímto finále roku 2003 posbírala šest medailí, tři zlaté a dvě stříbrné a bronzovou.

16.5.2018

FOTO: Z Odznaku všestrannosti na olympiádu? V Mělníku roste supertalent

Slaný – Vítr se srdnatě točil nad atletickým stadionem ve Slaném. Právě tady přitom probíhalo krajské kolo Odznaku Všestrannosti Sazka Olympijského víceboje.

14.5.2018

Házenkářům chybí k postupu jen jeden krok

Kutná Hora – V předposledním kole Společné regionální ligy v házená přivítala kutnohorská Sparta v hale na Klimešce Sokol Vršovice B. Po vítězství 34:17 dělí kutnohorské hráče jedna výhra od postupu.

14.5.2018

Děti v lesoparku uplatnily běžecké schopnosti i orientaci na mapě

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Ideální terén v lesoparku Vodranty využili zástupci čáslavského fotbalového klubu k uspořádání druhého ročníku orientačního běhu pro děti. Uskutečnil se v neděli 13. května odpoledne a zároveň zkrátil čekání na divizní zápas domácího mužstva s Chrastavou.  

12.5.2018

Čáslavský krajský OVOV zaujal lety v dálkařském sektoru

Čáslav – Už je to taková čáslavská tradice. Na atletickém stadionu Vodranty znovu proběhlo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Utkalo se zde 11 týmů a 55 žáků ze škol ve východní části Středočeského kraje. Vítězem v prvním krajském kole se stala ZŠ Palachova z Brandýsa nad Labem, která posbírala 23 261 bodů. „Všechno nám krásně vyšlo,“ pochvalovala si za organizátory bývalá trojskokanská hvězda Šárka Kašpárková.

11.5.2018

Slaný hostí Vildeho memoriál, přijede i Ulamek

Slaný – První velký závod v sezoně bude hostit plochodrážní stadion ve Slaném. V sobotu 12.května se tady uskuteční už 19. ročník Memoriálu Antonína Vildeho, bývalého výborného závodníka.

9.5.2018

TENIS: Dorost o bod prohrál. A tým Sparty soupeře deklasoval

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Druhým kolem pokračovaly krajské soutěže tenistů. A tým Sparty Kutná Hora podruhé v sezoně vyhrál, když na svých kurtech porazil Junior 8:1. Dorost i žáci prohráli. B tým k zápasu neodcestoval.

9.5.2018

Zruč bude hostit v sobotu běžecký závod

Zruč nad Sázavou – Celkem pět tras bude mít sobotní běžecký závod s názvem Zručský májový běh. Jde už o čtvrtý ročník a start je na zámku ve Zruči nad Sázavou.

3.5.2018

Franc ukázal skvělou formu, Krčmáře těší výhra nad Milíkem

Praha – První finálový závod letošního mistrovství ČR jednotlivců byl na programu v úterý 1. května na oválu pražské Markéty. Výborně dopadl pro slánského Eduarda Krčmáře, který si vyjel postup druhým místem za vítězným Kutnohorákem v dresu pražské Markéty Josefem Francem. Až třetí dojel aktuálně nejlepší český borec Václav Milík.

2.5.2018

V Čáslavi vyhlásili nejlepší sportovce

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Vyhlášení nejlepších sportovců za rok 2017 se v čáslavském Dusíkově divadle uskutečnilo ve čtvrtek 26. dubna. Organizace a moderování akce se i v tomto roce ujali Martin Horský a Anna Daňková, kteří se svých rolí zhostili se skutečně velkou dávkou fantazie. Hlavními postavami večera byly ale desítky mladých lidí, kteří při tomto ceremoniálu získali zasloužené ocenění za svoje celoroční sportovní úsilí, za dobyté mety i za reprezentaci svého města.

1.5.2018

Tenisté zahájili sezonu dvěma výhrami

Kutná Hora - Tenisový A tým Sparty Kutná Hora zvládl vstup do nové sezony, když vyhrál na kurtech Zruče nad Sázavou B. Béčko Sparty těsně podlehlo Kolínu, ale dorost rozprášil Benešov bez jediné prohry.

1.5.2018

Výhrou nad Mostem mají bránu do druhé ligy na dosah

Kutná Hora – Ve čtvrtém jarním kole přivítali kutnohorští házenkáři v hale na Klimešce Most. Vítěz tohoto nedělního souboje by byl blízko postupu do druhé ligy. Kutná Hory nakonec zvítězila 28:24.

1.5.2018

Slavnostní otevření sportovní haly Klimeška proběhne ve čtvrtek

Kutná Hora - Sportovní hala Klimeška oficiálně otevře své brány ve čtvrtek 3. května. Za účasti představitelů města Kutné Hory, Středočeského kraje, ale i Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a mnohých z řad kutnohorských sportovních činitelů se uskuteční slavnostní otevření s ukázkami sportů v dětském nebo mládežnickém provedení jako florbal, házená, basketbal, volejbal, fotbal, ale své umění předvedou i mažoretky.

29.4.2018

VÝSLEDKY: Tři Kutnohoráci skončili na domácím Spartan Race v první desítce

Kutná Hora - Kutnohorské centrum a okolí se v sobotu po celý den stalo součástí velkolepých překážkových závodů Spartan Race. Osmikilometrovou trať s více jak dvaceti překážkami dokončilo 5381 závodníků ze sedmnácti států a dětskou trať si zaběhlo 1500 dětí! Mezi nimi nechyběli ani domácí borci a vůbec poprvé v historii se stalo, že tři Kutnohoráci skončili v celkovém pořadí v elitní desítce. 

29.4.2018

Domácí turnaj v hale BIOS odehrály starší žákyně FBC Kutná Hora, Ranařky

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Domácí turnaj v hale BIOS v Kutné Hoře odehrály v sobotu 28. dubna starší žákyně, Ranařky z florbalového oddílu FBC Kutná Hora. Bohužel se jim nepodařilo navázat na předchozí úspěšné tažení, kdy si v Novém Strašecí vybojovaly první místo. 

29.4.2018

OBRAZEM: Ve sportovní hale Klimeška se konalo Bohemia Aerobic Tour 2018

Kutná Hora - Třetí kolo letošní Bohemia Aerobic Tour 2018, což je soutěž v pódiových skladbách aerobiku, se uskutečnilo v sobotu 28. dubna ve sportovní hale Klimeška. Soutěžilo se v kategoriích Fitness team, Step, Dance Team, Aerobic Profi a Aerobic Show Basic. Pořadatelem soutěže bylo Fitstudio Jitky Brachovcové. 

28.4.2018

Spartan Race a Vít Rakušan: U vodních překážek si člověk přišel jako dobrodruh

Kutná Hora /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ – Překážkového závodu Spartan Race Sprint, který se konal v Kutné Hoře, se zúčastnil také poslanec a kolínský starosta Vít Rakušan. Ten před vyběhnutím žertoval, že ho přihlásila žena. Jak se cítil po závodě?

28.4.2018

OBRAZEM: Spartan Race pokračoval starty dalších vln v odpoledních hodinách

Kutná Hora - Závody Spartan Race pokračovaly v Kutné Hoře i v odpoledních hodinách. Startovaly další vlny a závodníci překonávali překážky nejen v přírodě, ale i v historické části města. 

28.4.2018

OBRAZEM: V kategorii Spartan Kids běželo přes tisícovku závodníků

Kutná Hora - Odpoledne patřila trať závodů Spartan Race dětským kategoriím. V pěti věkových kategoriích běželo přes tisícovku malých závodníků.

28.4.2018

Závod Spartan Race v Kutné Hoře odstartoval

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - První kategorie závodu Spartan Race odstartovaly v 8 hodin ráno. Do závodu je přihlášeno téměř šest tisíc dospělých závodníků a na čtrnáct set dětí. 

28.4.2018

OBRAZEM: Celosvětový fenomén Spartan Race v Kutné Hoře

Kutná Hora - Premiérově hostila v sobotu 28. dubna Kutná Hora extrémní překážkové závody Spartan Race. 

22.4.2018

Na závody Spartan Race míří v sobotu do Kutné Hory tisíce lidí

Kutná Hora – Celosvětový fenomén extrémních překážkových závodů Spartan Race bude v sobotu premiérově hostit Kutné Hora. Do města má dorazit až patnáct tisíc lidí.

22.4.2018

Novou halu pokřtili výhrou a jsou ve hře o postup

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Házenkáři Sparty Kutná Hory vyhráli nedělní zápas Společné regionální ligy nad Kolínem 22:20. Poprvé se představili v nové sportovní hale Klimeška.

18.4.2018

60. ročník půlmaraton KVOK bude mistrovství republiky veteránů

Kolín /ROZHOVOR/ – Tuto neděli 22. dubna v 10 hodin si stoupnou běžci na start u kolínského atletického stadionu již 60. ročníku půlmaratonu KVOK, Kolín – Velký Osek – Kolín. Co se na takové kulaté výročí chystá zvláštního? Nejen na to jsme se zeptali organizátora závodu Václava Milera.

17.4.2018

Pavlík doběhl v Mnichově čtvrtý, Fabiánová osmá

Mnichov (Německo) VIDEO – Kutnohorští spartani Michal Pavlík a Martina Fabiánová běželi o víkendu závod v německém Mnichově, kde se běžel extrémní překážkový závod Spartan Sprint. Závodu se oba zúčastnili i díky podpoře města Kutná Hora.

8.4.2018

Běžci si v pátek nasadili čelovky

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Druhý ročník nočního běhu v Čáslavi se uskutečnil v pátek 6. dubna v lesoparku Vodranty. Podle slov ředitele závodu Petra Dobřického letos počet přihlášených běžců přesáhl stovku. "Přihlásilo nám přesně 102 účastníků," prozradil. 

6.4.2018

Vrchařská koruna startuje!

Praha - Třináct cyklistů, včetně jedné ženy, se může pochlubit, že loni zdárně absolvovali první ročník Vrchařské koruny pražské.

5.4.2018

Milovice přivítají novou sezonu Truck trialu

Milovice - Dvacátou soutěžní sezonu truck trialistů zahajuje Otevřené mistrovství ČR o nadcházejícím víkendu 7 - 8. dubna v Milovicích u Lysé nad Labem. Na Tankodromu Teleček se můžete těšit na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v extrémním terénu a rozdělených do několika kategorií.

5.4.2018

První duatlon v ČR startuje na Hutích tuto sobotu

Kutná Hora - Pro milovníky běhu a cyklistiky startuje v sobotu v 10:15 již sedmý ročník duatlonového závodu pod taktovkou kutnohorského spolku Club Deportivo Kutná Hora.

1.4.2018

Judisté se sešli na velikonočním soustředění v Čáslavi

Čáslav - O Velikonočních svátcích proběhlo v Čáslavi krajské soustředění judistů. Nestrávit svátky na gauči u televize či telefonu se rozhodlo 86 svěřenců oddílů z Čáslavi, Mladé Boleslavi, Kralup nad Vltavou, Mělníka, Orionu Praha atd. Na soustředění se pilovala nejen technika, ale i randori - cvičné zápasy. Nechyběla posilovna, strečink i regenerační běhání. Velký dík patří organizátorům tohoto soustředění - trenérovi M. Horskému, F. Odvárkovi, J. Polákovi, M. Černému a L. Chytré.

30.3.2018

Na prvním letním Spartan Sprintu si Fabiánová doběhla pro elitní stříbro

Bytom (Polsko) – V průmyslové části polské Bytomi, která leží hodinu cesty od Ostravy, se v sobotu běžel první letošní letní závod Spartan Race ve střední Evropě. Na start odpoledního Sprintu se postavilo hned sedm borců spjatých s Kutnou Horu. Pro druhé místo si doběhla jediná žena z nich – Martina Fabiánová.

23.3.2018

Rána bránou do hlavy předčasně ukončila trénink házenkářů

Kutná Hora - Velice nepříjemnou tečku měl ve středu 21. března odpolední trénink mladších žáků házenkářského oddílu Sparta Kutná Hora. Na jednoho z hráčů v hale Bios spadla házenkářská brána.

23.3.2018

Michal Kareš pomohl Spartě k postupu do semifinále play off

Kutná Hora – Odchovanec florbalového klubu FBC Kutná Hora Michal Kareš si zahraje semifinále play off Tipsport superligy! Se Spartou dokázal v úterý vyřadit Bohemians.

22.3.2018

Konec papíru. Také futsal má už brzy fungovat elektronicky

Střední Čechy – Fotbal už má podobnou (r)evoluci za sebou, teď přichází řada na jeho halovou alternativu. Vedení futsalového svazu se rozhodlo, že v sezoně 2018/2019 spustí úplnou elektronizaci své agendy.

22.3.2018

Třebusice slaví těsný titul, o divizi ještě zauvažují

Střední Čechy – Tak to bylo o fous. Nakonec pouze rozdílem příznivé bilance ze vzájemných zápasů ovládli futsalisté Třebusic právě skončený ročník krajského přeboru. Stejně bodů nasbíral během dvaadvaceti kol i ex-divizní Brandýsek.

21.3.2018

Biatlonistka Koukalová exkluzivně: Rozchod s týmem byl bolestná zkušenost

Ověnčená sportovními tituly a medailemi vnitřně prožívala trápení. Tolikrát byla první v cíli, ale radost měla jen „biochemickou“. Biatlonistka Gabriela Koukalová v exkluzivním rozhovoru pro časopis Glanc poprvé mluví o skutečných důvodech neúčasti na olympiádě, o úzkostech, depresích, podrývaném sebevědomí a celoživotní urputné snaze dokázat, že něco znamená. Teď prý ale přichází restart.

14.3.2018

Hotovo. Kolín a Rakovník se poroučejí zpátky do kraje

Střední Čechy – Naděje vyhasly – nahoře i dole. Předposlední kolo futsalové divize zpečetilo sestup Kolína i Rakovníka a také postup Liberce, který už nemá šanci zhatit ani příbramská Legie.

12.3.2018

Sokol se rozloučil s druhou ligou dvěma porážkami

Kutná Hora - Poslední dvě ligová utkání odehrál Sokol Kutná Hora stejně jako předcházející duely. S Přeloučí i Chrudimí doma o víkendu prohrál.

12.3.2018

Hostem on-line rozhovoru byl Michal Vavák

Kutná Hora - Dalším hostem on-line rozhovoru se čtenáři Kutnohorského deníku byl nový manažer sportovní haly, pořadatel sportovních akcí a aktivní běžec Michal Vavák. Na dotazy odpovídal od 18 hodin.

10.3.2018

Náš klub má dobré vyhlídky, prozradila tenisová trenérka Dana Morawská

Kutná Hora – Tenisový oddíl TJ Sparta Kutná Hora se těší velkému zájmu z řad dětí. Klubu se tak daří postupně budovat mládežnické struktury, které by se brzy měly přesunout do seniorských kategorií.

9.3.2018

Florbalové play-off klepe na dveře, přinese třeskuté derby či útok na hattrick

/ANKETA/ - Základní část florbalové superligy skončila minulý víkend, ale pauza se nekoná. Již o víkendu startuje play-off, které v letošní sezoně přinese velmi zajímavé souboje. Ten zřejmě nejpikantnější čeká na diváky v Praze, kde se v pražském derby utkají odvěcí rivalové FbŠ Bohemians a Sparta Praha. Vítěz základní části Mladá Boleslav zahájí cestu do Superfinále proti Pardubicím. Deník před startem play-off hodnotí dosavadní průběh sezony. Adeptů na titul je více.

8.3.2018

Záchranářské stéblo? Pro Kolín i Rakovník spíše sci-fi

Střední Čechy – K sestupu hned dvou středočeských týmů se schyluje ve futsalové divizi. Kolín s Rakovníkem ve třetí nejvyšší soutěži zachrání už jen poněkud divoká kombinace výsledků v závěrečných dvou kolech.

7.3.2018

Vzácný tělocvik! Mělničtí žáci trénovali s olympioniky

Mělník /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Zpestřili si výuku takovým způsobem, že jim mohl závidět celý kraj. Žáci z mělnické Základní školy Jindřicha Matiegky se stali součástí projektu Trénink s olympioniky, který tentokrát zavítal přímo k soutoku a jehož je Deník mediálním partnerem. Mnoho dětí si mohlo popovídat a zároveň zacvičit s hned několika špičkovými českými sportovci.

7.3.2018

Daniel Brunclík: Využil jsem situace a soupeře uškrtil

Pardubice /ROZHOVOR/ – Kutnohorský profesionální bojovník v MMA Daniel Brunclík se v sobotu večer představil na galavečeru XFN 8 v pardubické Tipsport aréně, kde zvítězil ve druhém kole nad Italem Simonem Tabagliem na konci druhého kola poté, co se soupeř při „Brunově“ škrcení vzdal. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT