VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 13:16

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Nymburk - Česká futsalová reprezentace odehraje od pondělí do středy ve sportovním centru v Nymburce tradiční Turnaj čtyř zemí. Společně s nimi na něm nebude chybět Slovensko, Polsko ani Maďarsko.

včera 10:30

Nad Sokolákem vyrostlo workoutové hřiště pro mladé sportovce

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Sportovci v Kutné Hoře se dočkali dalšího skvělého sportoviště. V parku nad Sokolákem vyrostlo workoutového hřiště. Hlavně pro děti, ale certifikaci má i pro dospělé.

včera 10:27

Spartan v Rakousku měl pro Fabiánovou bronzový odlesk

Oberndorf in Tirol (Rakousko) /FOTOGALERIE/ – Na začátku září se kutnohorští spartané Michal Pavlík a Martina Fabiánová vydali za extrémními překážkovými závody do rakouského Obderndorfu, což je předměstí slavnějšího Kitzbühelu.

18.9.2018

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.

17.9.2018

Nohejbal: Sendražice vybojovaly bod na hřišti mistra

Kutnohorsko - Nohejbalový oblastní přebor (OP), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl na programu zápasy posledního 14. kola.

14.9.2018

Kutnohorské atletické přípravky závodily v Kolíně

Kutná Hora - Děti z tréninkových skupin mladší a starší přípravky atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora se v neděli 9. září 2018 zúčastnily závodů v Kolíně. Pro chlapce a dívky ročníku narození 2007 byl připraven čtyřboj, který se skládal z běhu na 60 m, skoku dalekého, hodu kriketovým míčkem a běhu na 600 m.

14.9.2018

Kutná Hora se stala přeborníkem nohejbalového oblastního přeboru

Kutnohorsko - Nohejbalový oblastní přebor (OP), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha - Východ měl na programu zápasy předposledního 13. kola. Titul přeborníka OP obhájili hráči družstva NK Sparta Kutná Hora, kteří zvítězili hladce v Čáslavi s místní rezervou. K prvenství jim napomohl výsledek předehrávky posledního kola, kde Kostelec porazil doma tým Sázavy.

12.9.2018

Florbalisté korunovali oslavy klubu premiérovou výhrou

Kutná Hora - Florbalový oddíl v Kutné Hoře oslavil v uplynulém týdnu 15 let. K výročí přichystal nejenom pro své fanoušky zajímavý program po celý týden, a to zejména ve spolupráci s partnerským klubem z Tipsport Superligy ACEMA Sparta Praha.

8.9.2018

Poslední metry jsem si užil, přiznal Tománek

Port Elizabeth /FOTOGALERIE/ – Paratriatlonista Jan Tománek potvrdil skvělou letošní výkonnost i v nejdůležitějším závodě této sezony. V jihoafrickém Port Elizabeth zcela ovládl závod mistrovství světa na své nejoblíbenější ironmannské distanci 70.3 a obhájil tak loňský mistrovský titul z amerického Tennessee.

6.9.2018

Florbalové oslavy jsou v plném proudu

Kutná Hora - Tento týden začaly oslavy 15. výročí od založení florbalového oddílu v Kutné Hoře.

5.9.2018

Výsledky nohejbalových soutěží. Šlágr kola nepoznal vítěze

Kutnohorsko - Nohejbalový oblastní přebor (OP), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl po letní přestávce na pořadu zápasy 12. kola.

5.9.2018

Hejnová v Kutné Hoře nestartovala kvůli zranění

Kutná Hora – V Kutné Hoře se v úterý konal již druhý ročník akce HESU meeting Zuzany Hejnové. Kromě Hejnové se atletických závodů zúčastnili další známí sportovci jako Jaroslav Bába či Petr Svoboda, i když Svoboda se do závodů aktivně nezapojil, stejně jako Hejnová.

4.9.2018

Čáslavští judisté zvou na sportovní odpoledne a nábor nováčků

Čáslav - Čáslavský judistický oddíl má za sebou prázdninové aktivity jako například tábor ve Zbýšově, italské Ferraty, krajské soustředění v Doksech či regeneraci v Bulharsku.

4.9.2018

Sportovní odpoledne podpoří orla Čárlího

Čáslav – Oddíl judistů v Čáslavi měl o prázdninách opravdu bohatý program. Jeho členové strávili letní dny na táboře ve Zbýšově, vydali se na krajské soustředění do Doks nebo se regenerovali v Bulharsku.

3.9.2018

Kutnohorští házenkáři pokračují v poháru. Porazili Havlíčkův Brod

Kutná Hora – V sobotu odpoledne sehráli házenkáři Kutné Hory zápas Českého poháru s Havlíčkovým Brodem, soupeřem z II. ligy. Utkání skončilo výhrou a postupem domácích.

1.9.2018

Kutnohorský dětský sportovní tábor má za sebou 40. ročník

Kutná Hora - Další ročník dětského sportovního tábora, který pořádá spolek DST Olympia KH za podpory Města Kutná Hora a Středočeského kraje, se konal ve dnech 22. 7. – 3. 8. 2018 v rekreačním středisku Želivka na Vysočině. Tábora, který v letošním roce oslavil své 40. pokračování, se zúčastnilo 104 dětí z Kutné Hory a blízkého okolí.

31.8.2018

Objeví čeští ragbisté Ameriku? V Říčanech hraje reprezentace

Střední Čechy – Na české ragbisty čeká za několik týdnů (29. září) ve Zlíně první utkání druhé divize evropského šampionátu s Polskem. Češi proto využili zajímavé nabídky. Do střední Evropy zavítali Američané a s nimi tuzemský reprezentační tým sehraje první přípravné utkání. Češi výběr z jihu Spojených států amerických pozvali na první zářijový den do Říčan.

31.8.2018

Tomáš Tvrdík skončil třetí na Mistrovství České republiky

Harrachov - Ve dnech 24. 8. až 26. 8. se v Harrachově konalo Mistrovství České republiky v OCR, neboli extrémně obtížných překážkových závodů. Závodu se zúčastnil také Kutnohorák Tomáš Tvrdík, který obsadil skvělé třetí místo v hlavním závodě.

31.8.2018

Program oslav 15. výročí florbalu v Kutné Hoře

Kutná Hora - Velmi očekávaná akce florbalového oddílu se nezadržitelně blíží. FBC Kutná Hora slaví patnácté výročí založení.

29.8.2018

Kutnohorští florbalisté skončili druzí na turnaji v nové hale

Kutná Hora - Domácí FBC vyzvalo ve finále přípravného florbalového turnaje Chomutov.

28.8.2018

Mítink Zuzany Hejnové se po roce vrací do Kutné Hory

Kutná Hora – Mistryně světa a olympijská medailistka v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová má Kutnou Horu ráda. Nejenže na stadionu Olympia občas sama trénuje, ale tato skvělá liberecká atletka pořádá v našem městě i atletické závody. Ten letošní má název HESU meeting 2018.

26.8.2018

OBRAZEM: Přátelé Mirošovic pokračovali ve sportovní tradici

Mirošovice - Patnáctý ročník turnaje trojic v nohejbale Miro Cup se konal 25. srpna v Mirošovicích u Ratají nad Sázavou.

22.8.2018

Posila Nymburka Kendall Smith: Rozhovor v češtině asi nezvládnu

Nymburk /ROZHOVOR/ – Přes Lisabon přiletěl do Prahy první z nových zahraničních hráčů Basketu Nymburk, paradoxně ten poslední podepsaný. Pro Kendalla Smitha bude působení v kádru českého mistra prvním profesionálním angažmá po universitě. I přes únavu po více než dvanáctihodinovém cestování Kendall odpověděl na několik otázek.

17.8.2018

Do Kutné Hory zamíří florbalová Tipsport Superliga s Kutnohorákem Karešem

Kutná Hora - V rámci oslav výročí založení florbalového oddílu FBC Kutná Hora se 9. září od 18 hodin odehraje utkání nejvyšší české soutěže Tipsport Superligy mezi ACEMA Sparta Praha a HU-FA Panthers Otrokovice. Ve sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře se tedy utkají dva týmy s bohatou historií.

17.8.2018

Kutnohorská florbalová mládež podstoupila letní soustředění

Kutná Hora - Mládež florbalového oddílu FBC Kutná Hora nezahálí ani o letních měsících. Pauza se pomalu blíží ke konci, nová sezona začíná na začátku září.

16.8.2018

Basketbalový Nymburk zaplnil poslední místo

Nymburk – ČEZ Basketball Nymburk, úřadující basketbalový mistr republiky zaplnil na své soupisce poslední volné místo pro sezonu 2018/2019, když podepsal roční smlouvu s Američanem Kendallem Smithem.

15.8.2018

Klimešku navštíví mistr světa i Český pohár v házené

Kutná Hora - Od 20. do 25. srpna přivítá Kutná Hora ve sportovní hale Klimeška mladé moderní pětibojaře TJ Dukla Praha. Ti budou pod vedením pětibojařského mistra světa z roku 2002 Michala Sedleckého pilovat běžeckou techniku v okolních terénech a plavecký styl na kutnohorské plovárně.

15.8.2018

Mladý slánský plošinář Bruno Belan druhý v Evropě

Divišov – Na divišovském plochodrážním stadionu se uskutečnil finálový závod Evropského poháru juniorů do 15 let v kategorii 125 ccm. Osmnáct plochodrážních nadějí z Velké Británie, Německa, Estonska, Nizozemí, Polska a samozřejmě z Česka bojovalo o posty nejvyšší v Evropském poháru do 125 ccm na klasické ploché dráze.

13.8.2018

FBC Kutná Hora okusí první domácí divizní zápas v nové sportovní hale

Kutná Hora - Kutnohorské florbalisty čeká 9. září první divizní utkání na domácí půdě v nedávno postavené sportovní hale. Tomuto zápasu bude předcházet týden oslav 15. výročí v Kutné Hoře.

12.8.2018

Na Dačického 12 znovu padl rekord. Mezi Kutnohoráky se radoval Růžička

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Tři sta třicet jedna běžců se v sobotním horkém dopoledni vydalo na trasu Dačického 12. Populární závod na 12 kilometrů historickým centrem města a okolím Kutné Hory přilákal znovu rekordní počet účastníků. Parádní atmosféru jubilejního 10. ročníku si užívali nejen závodníci, ale i diváci.

10.8.2018

Barbora Míková se stala evropskou šampionkou

Weiden – V německém Weidenu se konalo Mistrovství Evropy v Biathle a Triathle. Součástí výpravy sportovců reprezentující Českou republiku, mj. v čele s olympijským vítězem z Londýna Davidem Svobodou a jeho bratrem Tomášem, byli i zástupci oddílu Moderního pětiboje Spartaku Hořovice pod vedením trenéra Jiřího Vavřičky. V konkurenci sportovců z celkem sedmnácti evropských zemí a mimo soutěž závodících Japonců si vedli na výbornou a právem pošilhávají po možnosti účasti na říjnovém Mistrovství světa v egyptské Hurghadě.

9.8.2018

Program Dačického 12 startuje již v pátek večer koncertem a charitativním během

Kutná Hora – Hlavní běžecký závod jubilejního desátého ročníku Dačického 12 odstartuje tradičně v sobotu dopoledne před chrámem svaté Barbory v Kutné Hoře. Organizátoři z Clubu Deportivo však přichystali bohatý program už na páteční večer.

9.8.2018

Pocta Zátopkovi v Lomené aleji. V neděli se poběží už podruhé

Stará Boleslav – V době, kdy elitní evropští maratonci poběží v Berlíně o kontinentální medaile, můžete vzdát hold jejich nepřekonatelnému předchůdci. Přímo na tratích, kde sám trénoval a kde nabíral formu k obdivuhodným výkonům. Zátopkova 10 se koná letos podruhé, v neděli 12. srpna, na lesních stezkách v Lomené aleji ve Staré Boleslavi.

8.8.2018

Na ROCK'N'RIDE dorazí 200 závodníků. Triky předvedou Podmolové

Střední Čechy – Freestyle motokrosaři, jezdci endura nebo motokrosaři. Kolem 200 závodníků dorazí na ojedinělou motorkářskou událost ROCK'N'RIDE, která se uskuteční v areálu KBS UAMK u Benešova od pátku 10. srpna.

8.8.2018

Češi na MS silničních motocyklů: Opojná současnost, nejistá budou

Brno – Jaký to paradox! Teprve podruhé v historii moderního Masarykova okruhu v Brně se český jezdec umístil na stupních vítězů v závodech Mistrovství světa silničních motocyklů. A přesto velký den Jakuba Kornfeila sledovalo v uvozovkách pouhých 187 348 diváků. Druhý nejmenší počet za posledních dvanáct let. Přitom budoucnost domácí Velké ceny, a vlastně i našich jezdců v prestižním seriálu, není vyřešena.

2.8.2018

Pilníkovo pozdní odpoledne se vydařilo

Čerčany /FOTOGALERIE/ – Další ročník parádní akce mají za sebou Čerčany. Petr „Pilník“ Pilát tady uspořádal další ročník Pilníkova pozdního odpoledne.

2.8.2018

Kolář se stěhuje. Nymburk vymění za Hradec

Nymburk /ROZHOVOR/ – Martin Kolář, nymburský rodák a absolvent Basketbalové akademie Nymburk bude minimálně v příštím roce hostovat k nováčkovi Kooperativa Národní basketbalové ligy do týmu Královští Sokoli. V Nymburce však bude pokračovat v první lize za rezervní tým.

AKTUALIZOVÁNO
31.7.2018

Triatlonový Brdonoš opět nalákal čtyři stovky borců

Podlesí – Poslední červencovou sobotu proběhl v Podlesí na Příbramsku jubilejní desátý ročník oblíbeného terénního triatlonu Brdonoš. Závody pro širokou veřejnost v krásné krajině Brdské vrchoviny si nenechalo ujít přes čtyři sta sportovních nadšenců. Akce byla zařazena do projektu ČUS Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je Deník.

31.7.2018

Sletiště obsadila juniorská světová špička pětibojařů

Kladno - Sotva opustili kladenské Sletiště nejlepší čeští atleti, obsadili jeho areál nejlepší světoví juniorští moderní pětibojaři. V úterý zde začal světový šampionát.

28.7.2018

Florbalový oddíl v Kutné Hoře oslaví 15 let

Kutná Hora - V září 2018 oslaví florbalový oddíl FBC Kutná Hora 15. výročí založení. Oslavy výročí proběhnou ve dnech 3. až 9. září v nové kutnohorské sportovní hale Klimeška. Bohatý týdenní program vyvrcholí v neděli, kdy historicky první soutěžní zápas na domácí půdě odehraje mužský A-tým a poté nastoupí hráči ACEMA Sparta Praha k superligovému utkání.

27.7.2018

Klesnil se těší na vrchol atletické sezony

Kladno – Kladno není jenom hokej, fotbal nebo volejbal. Svá milostivá pokynutí mu už řadu let udílí i paní královna všech sportů – atletika. Její slušivá róba pokrývá celý krásně zrekonstruovaný areál Sletiště, její střevíčky něžně našlapují na příjemný polytanový okruh dráhy a její koruna ukrývá návštěvníky před sluncem i proudy deště v podobě nové zastřešené tribuny. U všech těchto rozmarů královny stály ale desítky jejích sloužících, aby tvrdou prací a složitými jednáními převedli vše z pohádkové říše do říše lidí.

26.7.2018

Michal Vavák: Dačického 12 běhá pořád málo Kutnohoráků

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Jubilejní desátý ročník populárního kutnohorského běhu Dačického 12 napíše svou kapitolu v sobotu 11. srpna. Program však začíná už v pátek večer. V rozhovoru nám bližší informace prozradil Michal Vavák z organizátorského týmu Clubu Deportivo Kutná Hora.

25.7.2018

Na Pilátovo pozdní odpoledne dorazí i Šonka s Landou

Čerčany – Pilníkovo pozdní odpoledne potřinácté! Srdcovku freestylového motokrosaře Petra Piláta čeká další ročník extrémní zábavy, na kterou mohou přijít do Čerčan všichni milovníci parádních triků, vysokých skoků i výfukových výparů.

20.7.2018

Červenec patří na Klimešce basketbalu

Kutná Hora - Po reprezentačních soustředění basketbalistů a basketbalistek do 18 let, která probíhala na Klimešce koncem června a v polovině července, pokračuje basketbalové dění v nové sportovní hale v Kutné Hoře akcí s názvem Player Development Camp. Ten je organizovaný Českou basketbalovou federací a přivede na Klimešku o nadcházejícím víkendu velká jména.

17.7.2018

Kossányiovou zlákal Krakow

Příbram – Volejbalistka Andrea Kossányiová si po roce znovu zahraje polskou ligu. Rodačka z Příbrami bude nastupovat za Krakow, šestý tým uplynulé sezony, do kterého přestoupila z Prostějova.

16.7.2018

Náš oddíl má podporu české špičky karate, prozradil Ladislav Exner

Kutná Hora – V našem městě už několik let funguje klub Tygříci, který se věnuje bojovým uměním pro malé i větší děti. Tady je jejich ohlédnutí za sezonou 2017/2018.

10.7.2018

Na vítězství jsem před závodem nepomýšlela, prohlásila šampionka Fabiánová

Morzine (Francie) /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Evropský šampionát extrémních překážkových běhů Spartan Race se uskutečnil v sobotu ve francouzském horském středisku Morzine. Nejlepším Evropanem se stal v čase 2:57:27 Rus Sergej Perelygin. Mezi ženami počtvrté v řadě kralovala Zuzana Kocumová z Liberce, která závod dokončila v čase 3:20:48. Své nominované reprezentanty měl i Středočeský kraj.

9.7.2018

Kutnohorský ostrostřelec: na Klukách se soutěžilo ve střelbě

Kluky /FOTOGALERIE/ - Střelecká soutěž Kutnohorský ostrostřelec se konala ve čtvrtek 5. července na střelnici Kluky. Nejlépe si se všemi nástrahami poradil a zvítězil Jaroslav Nedobitý, na druhém místě Jiří Jelínek a na třetím Milan Štoček. 

9.7.2018

Papoušek se hlasitě připomněl při Velké ceně Hořovic

Hořovice - V rámci Českého skokového poháru se po několikaleté odmlce radoval z vítězství Jiří Papoušek. Nejlepší výkon podal tento jezdec při Velké ceně Hořovic, která se konala v neděli 8. července. Do poslední chvíle však nebylo rozhodnuto…

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT