VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

13.10.2017

Mladší žáci FBC Kutná Hora navštívili Švédsko

Umea (Švédsko) - Družstvo mladších žáků FBC Kutná Hora vyrazilo letecky od čtvrtka do neděle na mezinárodní florbalový turnaj do švédské Umei. Na kluky čekal nejenom samotný turnaj a poměřování s těmi nejlepšími týmy z Čech a Švédska, ale další doprovodný program, který pro ně připravil domácí tým IBK Dalen ve spolupráci s pražskou Spartou.

10.10.2017

Naší největší zbraní je fyzická připravenost, ví Jan Štípek

Kutná Hora – Florbalisté FBC Kutná Hora odehráli o víkendu ve Zruči nad Sázavou dva domácí duely divize. V sobotním klání proti Kladnu se pětibodovým zápisem blýskl Jan Štípek a je tak naším borcem víkendu. 

10.10.2017

Basketbalisté Sokola zahájili sezonu bez bodového zisku

Kutná Hora – Kutnohorští basketbalisté rozehráli o víkendu další druholigovou sezonu. Oba zápasy však prohráli. V sobotu s Libercem a v neděli s Mladou Boleslaví.

10.10.2017

Tři body z víkendu jsou pro kutnohorské florbalisty málo

Zruč nad Sázavou /FOTOGALERIE/ – Na domácí palubovce ve Zruči odehráli kutnohorští florbalisté o víkendu zápasy 3. a 4. kola divize. V sobotu Kutnohořané vyhráli nad Kladnem B, ale v neděli padli s B týmem Kunratic.

6.10.2017

Pavlík se v Berlíně dočkal svého prvního umístění na „bedně“ elity Spartan Race

Kutná Hora – Sedmadvacetiletý kutnohorský spartan Michal Pavlík se potkal v září s velkou formou. Poslední dva víkendy se zúčastnil sprintu v Liberci a Berlíně. 

6.10.2017

Denis Polívka: Zahrát si s tátou a bráchou se nepoštěstí každému

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Oporou házenkářů Sparty je Denis Polívka. Tradiční střelec byl za své výkony jednou vyhlášen i nejlepším sportovcem Kutné Hory.

6.10.2017

Kutnohorská házená pracuje důkladně s mládeží

Kutná Hora – Házenkáři kutnohorské Sparty se těší do nové sportovní haly, která se momentálně ve městě dostavuje. Do té doby pokračují na venkovním hřišti v Tyršově ulici, kde hrají od založení klubu.

5.10.2017

Sokol Kutná Hora začal sezonu v Českém poháru vítězně

Kutná Hora – Basketbalisté Sokola Kutná Hora sehráli první utkání letošní sezony. V rámci Českého poháru odehrál duel s BK Kladno.

5.10.2017

V novém kutnohorském oddílu kickboxu trénují mistři Evropy i světa

Kutná Hora - Od října si mohou děti i dospělí přijít zatrénovat do nového oddílu kickboxu Kick Box Club Kutná Hora. Sídlí u atletického areálu Olympia v Kutné Hoře a právě probíhá první kolo náboru nových zájemců všech věkových kategorií.

3.10.2017

Derby v Kolíně Spartě nevyšlo. Defenzíva tentokrát padla

Kutná Hora – Házenkáři kutnohorské Sparty hráli v sobotu derby na hřišti Kolína. Zápas Společné regionální ligy ale prohráli o sedm branek.

2.10.2017

Tvrdík má s českým týmem stříbro z MS Spartan Race

Squaw Valley (USA) – Česká výprava zanechala na mistrovství světa ve Spartan Race 2017 pořádnou stopu. Tým ve složení Zuzana Kocumová, Tomáš Tvrdík a Tomáš Satinský získal stříbro a porazil i silnou Kanadu.

29.9.2017

Jan Málek je kutnohorskému basketbalu oddaný už 22 let

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Basketbalovou osobností Kutné Hory je jednoznačně rozehrávač Jan Málek. Velký patriot mohl hrát ve vyšších soutěžích a lepších klubech, ale Sokol neopustil.

29.9.2017

Basketbalisté založili nový klub s cílem vychovávat mládež

Kutná Hora – Basketbal v Kutné Hoře má dlouholetou tradici. Sokol Kutná Hora se vrátil do druhé ligy po hodně dlouhé době, ale chybí mu struktura mládeže. S tím se rozhodli také něco udělat, ovšem už ne pod hlavičkou Sokola.

28.9.2017

Kopecká: Obavy jsem měla a hlavně se obávali moje rodiče

Kolín /ROZHOVOR/ – KLDR. Když se vysloví jméno této země, téměř každý si hned vybaví válečnou zónu, tvrdý režim. Jak se v této zemi vlastně žije? O tom po svém návratu vyprávěla Martina Kopecká.

27.9.2017

Ledeč si odvezla příděl. Kutnohoráci parádně bránili

Kutná Hora – Ve třetím kole Společné regionální ligy v házené přivítali kutnohorští sparťani v neděli na venkovním hřišti Ledeč nad Sázavou.

26.9.2017

Jan Laube vyhrál těžký zápas a chce být boxerským mistrem republiky

Kutná Hora – Šestnáctiletý Kutnohorák Jan Laube vyhrál v neděli svůj další boxerský zápas České národní ligy. Na body porazil soupeře z Českých Budějovic. Právem je tak naším borcem víkendu.

24.9.2017

Město zaplnili orientační běžci s čelovkami a mapami

Kutná Hora /FOTOGALRIE/  – Více než stovku čelovkami a baterkami ozářených postav bylo možné po setmění potkat v ulicích Kutné Hory, jak skloněny nad mapou monitorují okolí či se přesunují od jednoho bodu ke druhému. Spolek SOBSA za podpory města Kutná Hora a Českého svazu orientačních sportů totiž druhý obročník nočního orientačního závodu smíšených dvojic pod názvem Poznej noční Hory Kutny.

22.9.2017

Bochníček střeží kutnohorskou branku již patnáct let

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – S kutnohorskou florbalovou brankou je bez pochyby nejvíce spjat Bohuslav Bochníček. Klečí v ní už patnáct let a rád by s týmem letos postoupil do Národní ligy. V loňské sezoně dokonce odchytal svůj tří stý zápas v klubu.

22.9.2017

Kutnohorský florbal trápí nedostatek místa. Týmy nemají kde trénovat

Kutná Hora – Největším mládežnickým oddílem v Kutné Hoře je bezpochyby FBC Kutná Hora. Florbalisté A-týmu brzy zahájí novou sezonu divize, a dokonce klub obsadil i dvě ženské kategorie. Stále jim však chybí nová sportovní hala.

21.9.2017

Trenér Horský vyzdvihl výkon Tobišky

Brno - V sobotu a neděli (16. - 17. září) se uskutečnil již tradiční judistický podnik - Brno Cup, který je také součástí Českého poháru.

21.9.2017

Atletické přípravky SKP Olympia Kutná Hora závodily v Kolíně

Kolín - Děti z kutnohorského atletického oddílu se v sobotu 16. září 2017 zúčastnily závodů přípravek v Kolíně.

20.9.2017

Atletika místo vyučování? Okresní školní olympiáda to dětem umožnila

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Školní atletická olympiáda pro přípravku a mladší žáky z Kutnohorska se uskutečnila ve středu 20. září na stadionu Olympia v Kutné Hoře. Děti ve věku deset až třináct let se utkaly o medaile hlavně v bězích na šedesát až tisíc pět set metrů, dále pak ve skoku vysokém, ve skoku do dálky, ve vrhu koulí a v hodu kriketovým míčkem.

19.9.2017

Velký návrat bývalého trenéra. Šnajdr musel chytat a Spartu podržel

Kutná Hora – Ve druhém kole Společné regionální ligy v házené zavítala kutnohorská Sparta do Mostu. Nedělní souboj Kutnohorští zvládli a vyhráli 27:22.

19.9.2017

Oprava Kremnické zhatila Kutnohorský bike maraton

Kutná Hora - Přes rok trápí řidiče uzavírka ulic Kremnická a Táborská, významných to dopravních tepen spojující Dolní Žižkov s centrem města. Ačkoliv se oprava blíží ke svému definitivnímu konci, čeká řidiče, ale především pak rodiče dětí navštěvující Základní školu Žižkov, období nejnáročnější.

18.9.2017

Hlavní závod sice nevyšel, ale Tvrdík vyhrál šampionát v týmových štafetách

Encamp (Andorra) – Mistrovství Evropy ve Spartan Race 2017 se letos konalo v andorských horách. V elitní kategorii se představil i jednatřicetiletý Tomáš Tvrdík, a to jak v sobotu v hlavním závodě Spartan Beast, tak i v neděli v národních týmových štafetách, do kterých se kvalifikovali vždy dva nejlepší muži a dvě nejlepší ženy z každé země na základě výsledků sobotního klání.

16.9.2017

OBRAZEM: Laser run se konal poprvé v Kutné Hoře

Kutná Hora - Historicky první ročník Mistrovství České republiky v laser run v sobotu hostily Vorlíčkovy sady před chrámem sv. Barbory v Kutné Hoře. Laser run je kombinace běhu a střelby z laserové pistole. Jedná se o závěrečnou disciplínu moderního pětiboje. Závodilo se v různých kategoriích od těch juniorských, až po ty seniorské.

16.9.2017

ON-LINE: Ptali jste se se úspěšného cyklisty Jakuba Kavalíra

Kutná Hora - Dalším sportovním hostem online rozhovoru v Kutnohorském deníku nyl v úterý od 19 hodin kutnohorský cyklista Jakub Kavalír jezdící za stáj KC Kutná Hora.

15.9.2017

Děti si v Kutné Hoře užily Měsíc náborů

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Projekt Fotbalové asociace České republiky zavítal v pátek 15. září 2017 do Kutné Hory. Akce „Měsíc náborů" se v kutnohorském Lorci zúčastnilo dvě stě padesát dětí. A to nejen ze škol a školek z Kutné Hory, ale také z blízkých vesnic. Děti si mohly vyzkoušet na různých stanovištích několik disciplín. Z těch fotbalových například střelbu na brankáře, či zápas pět na pět. Z disciplín „nefotbalových" si děti vyzkoušely jízdu na koloběžce či přetahování.

15.9.2017

Na kutnohorském Karlově se parkuru věnuje čtyřicet dětí

Kutnohorsko – Jezdectví je oblíbené i na Kutnohorsku. Závody v parkuru na koních dělají v blízkém okolí Kutné Hory jak děti a dospělí, tak i hendikepovaní. Postiženým dětem i dospělým se věnuje Stáj Rozárka na Bykáni, kterou vede Pavla Neumanová. „Co se týká jezdectví, tak se věnujeme paradrezuře. Máme jednoho jezdce Lukáše Hnáta,“ řekla šéfka stáje. Hnát je velmi úspěšným jezdcem, většinu svých závodů vyhrává a umístil se i v anketě Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory.

14.9.2017

Hejnové unikl v Kutné Hoře světový rekord o dvě setiny

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová zakončila svou závodní sezonu ve středu na atletickém stadionu Olympia v Kutné Hoře. Právě tam totiž uspořádala první ročník svých závodů s názvem HESU meeting. „V Kutné Hoře trénuji třikrát nebo čtyřikrát do roka. Přítel odtamtud pochází,“ vysvětlila Zuzana Hejnová, proč si vybrala právě stadion Olympie. „Stadion má opravdu nádherné prostředí a je tam naprostý klid,“ usmívala se medailistka z olympiády.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT