V neděli 11. února odpoledne proběhnou semifinále, v 15 hodin to bude souboj mezi Libercem a Ostravou, od 18 hodin se utká Olymp s Královo Polem.

V pondělí 12. února čekají příznivce sportu a zvláště špičkového volejbalu zápasy o třetí místo (16:00) a samotné finále v 19 hodin, oboje v přímých přenosech České televize.

Lístky na Český pohár volejbalistek k dostání přes web Ticketportal.cz.

Kromě volejbalu bude na Klimešce rušno i na florbalových a házenkářských kolbištích. Poslední bitvy v základní části před play off absolvují elitní týmy mužů i žen domácího FBC Kutná Hora (muži neděle 4. 2. a 18. 2. sJindřichovým Hradcem a Klatovy, ženy sobota 17. 2. s Dačicemi a víkend 24. - 25. únpra proti Hummel Hattrick Brno a Aligators Šitbořice vždy od 18 hodin).

Do jarní části sezony ve druhé lize házené mužů vstoupí i borci z TJ Sparta Kutná Hora a budou se chtít odlepit ode dna tabulky (10. 2. od 18 hodin proti Pardubicím a 24. 2. od 17 hodin se Sokolem Úvaly).

I ve druhém měsíci roku 2024 pokračují tradiční zimní turnaje dětí a mládeže pod patronací Okresního fotbalového svazu (10. a 17. 2.)

Ani v únoru nebude na Klimešce nouze o sportovní pobyty mládežnických reprezentací a tréninkové kempy. „Hned první únorový víkend přijede na třídenní kemp basketbalová reprezentace chlapců do šestnácti let trenéra Františka Róna. PVK Olymp Praha chce získat Český pohár, a tak de facto celý týden před sportovní akcí února bude na Klimešce trénovat a zvykat si na podmínky hlavní haly. A na velké volejbalové soustředění chlapeckých Nadějí se můžeme těšit ve druhé polovině února,“ uvedl Michal Vavák, šéf kutnohorské haly Klimeška.

Více na sportovnihala.kutnahora.cz.