V prvním poločase to ještě na debakl nevypadalo. Hosté vedli v Brně 2:1. Když na dvě branky Galvaa odpověděl domácí Svoboda. Po přestávce však Zručští rozjeli svůj gólostroj a přidali dalších šest branek. Nejlepší střelec soutěže André Galvao dal celkem čtyři branky.

Prezident brněnského Tanga Jiří Štěrba upozornil na okénka v sestavě svého týmu: „Nastoupili jsme bez Beleje, Hudačka a trenéra Berkyho, takže to pro nás bylo velmi složité. Jsem spokojený s tím, že kluci zabojovali. První poločas byl celkem vyrovnaný, alespoň co se týká šancí. Prohrávali jsme jen jedna-dva. Zápas pak zlomily první tři minuty druhého poločasu, kdy jsme inkasovali tři góly. Za stavu jedna-pět bylo po zápase. Benago vyhrálo zaslouženě, má kvalitní mužstvo. Naši soupeři jsou z jiné kategorie. Třeba příští týden s Hradcem Králové se musíme porvat o tři body."

„První poločas jsme vyhráli dva-jedna, ale z naší strany to nebylo optimální," přiznal trenér Benaga Beni Simitči a pokračoval: „Soupeři chyběl Michal Belej a tím pádem museli hrát tvrdě. Než jsme se s nimi vypořádali, tak to trvalo. Celý první poločas jsme bušili do jejich bloku. Do druhé půle jsem pozměnil taktiku. Zrychlili jsme rozehrávku a hráli jsme do šířky. Donutili jsme soupeře uvolnit prostory a díky tomu jsme vstřelili po přestávce tři rychlé góly. Tam se zápas zlomil a měli jsme ho pod kontrolou. Navíc jsme si vytvořili nějakých šest nebo sedm šancí minimálně. Kluci si zastříleli a získali povinné tři body. Tango už bohužel nemá takovou sílu, jakou mělo dřív."

FC Tango Brno – FC Benago Zruč n. S. 1:8 (1:2)Branky a nahrávky: 7. Svoboda – 4. Galvao (Marcelo), 17. Galvao (Brahimi), 22. Brahimi (Rodek), 23. Galvao (Marcelo), 24. Brahimi (Rodek), 28. Galvao (Marcelo), 33. Marcelo, 39. Rodek (Galvao). Rozhodčí: Gasnárek, Slanina. ŽK: Havel, Vlček (oba T.).

Tango Brno: Bočánek (Zrzavý) – Máša, Havel, Buršík, Cenek, Gremmel, Svoboda, Chadzidis, Vlček, Prokeš. Tým vedl Jiří Štěrba.

Benago Zruč: Cristiano (Bezstarosti, Pytloun) – A. Simitči, Hochman, Fogaca, Brahimi, Leonardo, Galvao, Gabčo, Marcelo, Dvořák, Rodek. Trenér Beni Simitči.