V Čáslavi se uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2010 a 2011). V konkurenci 8 chlapeckých a 12 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (chlapci) a 7. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 78 chlapců a 155 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Radek Dobiáš (22 b.), Jan Bureš (12,5 b.) a Stanislav Zápotocký (12 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Barbora Kunášková (11 b.), Anna Brožková (5 b.) a Nela Nedorostová (4 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

RADEK DOBIÁŠ

1. místo 60 m překážek (10,76 s)

5. místo 150 m (21,29 s)

6. místo kriket (44,38 m)

JAN BUREŠ

2. místo výška (140 cm)

7. místo 60 m překážek (11,97 s)

STANISLAV ZÁPOTOCKÝ

5. místo 60 m (8,91 s)

7. místo dálka (406 cm)

9. místo kriket (40,80 m)

VOJTĚCH KALNÝ

6. místo 600 m (1:54,45)

9. místo 60 m překážek (12,33 s)

VLADIMÍR MÁLEK

7. místo 600 m (1:54,48)

ADAM BOROVSKÝ

7. místo koule (6,64 m)

LUKÁŠ KAPRÁLEK

8. místo 60 m (9,01 s)

8. místo kriket (42,56 m)

STANISLAV CHLUBNA

10. místo koule (5,64 m)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ

5. místo 60 m překážek (11,05 s)

6. místo kriket (38,50 m)

ANNA BROŽKOVÁ

6. místo 60 m překážek (11,57 s)

NELA NEDOROSTOVÁ

7. místo 60 m překážek (11,68 s)

ŠTAFETA 4 X 60 M

3. místo (35,03 s) - Lukáš Kaprálek, Adam Borovský, Jan Bureš, Vladimír Málek

4. místo (34,96 s) - Evelína Musílková, Natálie Průchová, Nela Nedorostová, Sofie Cibulková

V Kolíně proběhlo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců a dorostenek (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007). V konkurenci 9 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 8. místě (chlapci) a 10. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 95 chlapců a 136 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Jakub Vácha (10 b.), Jakub Horáček (8,5 b.) a Stanislav Křída (7 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (11 b.) a Aneta Kudláčková (8 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

JAKUB VÁCHA

3. místo oštěp (43,14 m)

9. místo disk (21,87 m)

JAKUB HORÁČEK

6. místo výška (155 cm)

7. místo 110 m překážek (15,90 s)

STANISLAV KŘÍDA

7. místo 300 m překážek (42,89 s)

8. místo 100 m (11,93 s)

MICHAEL UDOVENKO

8. místo oštěp (33,62 m)

NELA ČÁLKOVÁ

3. místo oštěp (38,92 m)

8. místo koule (9,77 m)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

3. místo 1500 m (5:51,89)