V Kolíně se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010). V konkurenci 11 chlapeckých a 13 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (dívky) a 8. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 122 chlapců a 198 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Radek Dobiáš (15 b.), Damian Hudec (5 b.) a Vojtěch Pěkný a Vojtěch Kalný (oba 2 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Alžběta Křídová (13 b.), Nela Nedorostová (11 b.) a Alžběta Dastychová a Petra Heydušková (obě 9 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

RADEK DOBIÁŠ

5. místo 100 m překážek (15,87 s)

5. místo oštěp (32,46 m)

8. místo dálka (503 cm)

DAMIAN HUDEC

7. místo koule (10,37 m)

10. místo oštěp (20,08 m)

VOJTĚCH PĚKNÝ

9. místo 800 m (2:39,90)

VOJTĚCH KALNÝ

9. místo 1500 m (5:09,00)

NELA NEDOROSTOVÁ

1. místo 3000 m chůze (29:23,44)

ALŽBĚTA DASTYCHOVÁ

2. místo 3000 m chůze (29:27,98)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

3. místo výška (154 cm)

6. místo 100 m překážek (16,20 s)

BARBORA MELVALDOVÁ

3. místo 1500 m (5:46,57)

ADÉLA HULÍNSKÁ

3. místo 3000 m chůze (29:58,75)

PETRA HYEDUŠKOVÁ

4. místo koule (9,84 m)

9. místo disk (21,29 m)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ

10. místo výška (145 cm)

10. místo oštěp (23,30 m)

MICHAELA ADÁMKOVÁ

10. místo disk (20,92 m)

ŠTAFETA 4 X 60 M

5. místo (32,80 s) - Michaela Adámková, Anežka Svobodová, Kamila Soukupová, Karolína Zíková

Ve Staré Boleslavi se konalo 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců a dorostenek (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008) a juniorů a juniorek (chlapci a dívky ročníků narození 2005 a 2006). V kategoriích dorostu v konkurenci 12 chlapeckých i dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 8. místě (chlapci) a 9. místě (dívky), juniorky mezi 9 družstvy obsadily 9. místo. Celkem se závodů účastnilo 191 chlapců a 241 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali dorostenci Jakub Horáček (16 b.), Tomáš Kurtej (9 b.) a Adam Horáček (5 b.), dorostenky Anna Pajerová (11 b.), Nela Čálková (7 b.) a Denisa Linková (5 b.) a juniorky Kateřina Bucharová (5 b) a Lenka Kolmanová (4 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách

JAKUB HORÁČEK

3. místo 110 m překážek (15,34 s)

3. místo 300 m překážek (42,59 s)

TOMÁŠ KURTEJ

4. místo trojskok (11,52 m)

9. místo výška (165 cm)

ADAM HORÁČEK

6. místo oštěp (40,99 m)

ANNA PAJEROVÁ

4. místo trojskok (10,36 m)

7. místo dálka (494 cm)

NELA ČÁLKOVÁ

6. místo koule (9,87 m)

9. místo oštěp (30,65 m)

KATEŘINA BUCHAROVÁ

6. místo oštěp (16,52 m)

LENKA KOLMANOVÁ

7. místo disk (26,15 m)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

8. místo 800 m (2:59,05)

DENISA LINKOVÁ

8. místo oštěp (30,78 m)

9. místo 100 m překážek (16,45 s)