Závodů se zúčastnilo celkem 75 dětí ze 7 různých atletických oddílů.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách

FILIP VOPĚNKA

1. místo 50 m (8,80 s), 1. místo skok z místa (170 cm), 1. místo kriket (21,68 m), 5. místo 333 m (72,30 s)

1. místo čtyřboj (umístění 1. + 1. + 1. + 5.)

MICHAL WINKLER

1. místo 333 m (63,37 s), 2. místo skok z místa (169 cm), 4. místo 50 m (9,36 s), 6. místo kriket (10,55 m)

3. místo čtyřboj (umístění 1. + 2. + 4. + 6.)

MATĚJ POSPÍŠIL

3. místo kriket (15,52 m), 3. místo 333 m (69,34 s), 4. místo skok z místa (148 cm)

4. místo čtyřboj (umístění 3. + 3. + 4. + 8.)

JIŘÍ BŘINČIL

4. místo kriket (15,36 m)

JOSEF ČESAL

6. místo 50 m (10,16 s)

ANETA VOPĚNKOVÁ

1. místo 50 m (8,53 s), 1. místo kriket (19,43 m), 2. místo skok z místa (173 cm), 5. místo 333 m (66,28 s)

1. místo čtyřboj (umístění 1. + 1. + 2. + 5.)

KLÁRA MARYSKOVÁ

2. místo kriket (15,21 m), 4. místo skok z místa (169 cm)

4. místo čtyřboj (umístění 2. + 4. + 7. + 7.)

FRIDA VOJNOVÁ

5. místo 50 m (9,18 s), 6. místo skok z místa (166 cm), 6. místo kriket (11,39 m), 6. místo 333 m (67,12 s)

6. místo čtyřboj (umístění 5. + 6. + 6. + 6.)

ADÉLA KRATOCHVÍLOVÁ

1. místo skok z místa (174 cm), 2. místo 333 m (64,33 s)

KAMILA VOLNÁ

5. místo skok z místa (168 cm), 5. místo kriket (12,48 m)

Ročník narození 2013

JAKUB BENADA

1. místo kriket (23,29 m), 1. místo 333 m (66,21 s), 2. místo skok z místa (167 cm), 6. místo 50 m (9,18 s)

1. místo čtyřboj (umístění 1. + 1. + 2. + 6.)

TOMÁŠ KUBÍN

4. místo kriket (16,21 m), 4. místo 333 m (67,34 s)

6. místo čtyřboj (umístění 4. + 4. + 8. + 8.)

LUCIE VÁCHOVÁ

1. místo kriket (21,60 m), 3. místo skok z místa (167 cm), 5. místo 50 m (9,26 s), 5. místo 333 m (69,12 s)

2. místo čtyřboj (umístění 1. + 3. + 5. + 5.)

LINDA LÁZŇOVSKÁ

2. místo 50 m (8,71 s), 2. místo 333 m (66,34 s), 5. místo skok z místa (153 cm)

3. místo čtyřboj (umístění 2. + 2. + 5. + 10.)

NIKOL VENCLÁKOVÁ

3. místo kriket (13,10 m)

ZUZANA JANEČKOVÁ

4. místo 333 m (68,56 s)

TEREZA MATYÁŠOVÁ

6. místo skok z místa (152 cm)

ANEŽKA CHLUMSKÁ

6. místo kriket (11,80 m)

Ročník narození 2014

LADISLAV VINDUŠKA

1. místo 333 m (70,44 s), 2. místo 50 m (9,61 s), 3. místo skok z místa (147 cm), 4. místo kriket (10,18 m)

2. místo čtyřboj (umístění 1. + 2. + 3. + 4.)

TEREZA LOUDOVÁ

1. místo 50 m (9,63 s), 1. místo 333 m (73,36 s), 2. místo skok z místa (133 cm), 2. místo kriket (9,15 m)

1. místo čtyřboj (umístění 1. + 1. + 2. + 2.)

KLÁRA JANEČKOVÁ

1. místo skok z místa (156 cm), 1. místo kriket (11,49 m), 2. místo 50 m (9,83 s), 6. místo 333 m (94,01 s)

2. místo čtyřboj (umístění 1. + 1. + 2. + 6.)

MARIE NĚMCOVÁ

4. místo 50 m (10,15 s), 4. místo skok z místa (119 cm), 4. místo 333 m (86,51 s), 6. místo kriket (6,56 m)

4. místo čtyřboj (umístění 4. + 4. + 4. + 6.)

KATEŘINA BRUKNEROVÁ

3. místo 50 m (10,09 s), 4. místo kriket (8,60 m), 5. místo 333 m (90,26 s), 6. místo skok z místa (114 cm)

5. místo čtyřboj (umístění 3. + 4. + 5. + 6.)

VENDULA NETOLICKÁ

5. místo skok z místa (116 cm)