V Benešově se uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012). V konkurenci 9 chlapeckých a 14 dívčích družstev se oběma kutnohorským družstvům mimořádně dařilo - chlapci suverénně zvítězili a dívky skončily na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 65 chlapců a 182 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Procházka, Matěj Kirňak (oba 19 b.) a Štěpán Kolář (15 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Anna Brožková (9 b.), Ludmila Pěkná (8 b.) a Natálie Průchová, Adéla Freyová a Nela Neumanová (všechny 7 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV PROCHÁZKA

1. místo 60 m (7,91 s)

3. místo kriket (58,89 m)

MATĚJ KIRŇAK

1. místo kriket (61,68 m)

3. místo dálka (440 cm)

ŠTĚPÁN KOLÁŘ

2. místo kriket (59,47 m)

5. místo 60 m (8,62 s)

LUKÁŠ KAPRÁLEK

3. místo 60 m (8,49 s)

5. místo kriket (47,45 m)

STANISLAV CHLUBNA

4. místo 1500 m (5:29,79)

5. místo koule (7,65 m)

ONDŘEJ ČERNÝ

4. místo výška (129 cm)

5. místo 1500 m (5:39,22)

VLADIMÍR MÁLEK

4. místo 300 m (46,57 s)

7. místo dálka (421 cm)

KEVIN ONDRÁČEK

5. místo 60 m překážek (12,83 s)

MATĚJ ABRAHÁM

6. místo 60 m překážek (12,84 s)

JIŘÍ BŘINČIL

6. místo koule (7,48 m)

MICHAL WINKLER

9. místo 60 m překážek (13,82 s)

ANNA BROŽKOVÁ

2. místo 60 m překážek (10,77 s)

LUDMILA PĚKNÁ

3. místo výška (137 cm)

ADÉLA FREYOVÁ

4. místo koule (9,50 m)

NELA NEUMANOVÁ

5. místo kriket (48,18 m)

10. místo koule (8,44 m)

KAROLINA KNAPOVÁ

5. místo 60 m překážek (11,36 s)

ANETA VOPĚNKOVÁ

5. místo výška (134 cm)

ELIŠKA PAVLÍKOVÁ

5. místo dálka (444 cm)

ADRIANA ZATŘEPÁLKOVÁ

5. místo koule (9,36 m)

NATÁLIE PRŮCHOVÁ

6. místo 60 m překážek (11,40 s)

9. místo 300 m (48,80 s)

ADÉLA KRATOCHVÍLOVÁ

6. místo 1500 m (5:46,66)

ŽANETA TREŠLOVÁ

7. místo výška (131 cm)

MARIE HORECKÁ

7. místo kriket (46,76 m)

KLÁRA MARYSKOVÁ

9. místo kriket (40,36 m)

PAVLA ZOPKOVÁ

10. místo 1500 m (6:49,16)

ŠTAFETA 4 X 60 M

1. místo (32,10 s) - Štěpán Kolář, Lukáš Kaprálek, Vladimír Málek, Stanislav Procházka

6. místo (34,54 s) - Nela Neumanová, Adriana Zatřepálková, Karolina Knapová, Eliška Pavlíková

V Kutné Hoře se uskutečnily „Májové závody mladších přípravek“. Chlapci a dívky ročníků narození 2015 a 2016 absolvovali čtyřboj, který byl sestaven z běhu na 50 m, skoku dalekého, hodu kriketovým míčkem a běhu na 200 m. V konkurenci 88 závodníků ze 7 atletických oddílů získala zlato v celkovém hodnocení čtyřboje Béata Kunášková v kategorii dívek roč. 2016 a Adam Beránek bronz v kategorii chlapců 2016, k tomu vybojovali kutnohorští atleti a atletky dalších 10 umístění mezi nejlepšími deseti ve čtyřboji a 46 v jednotlivých disciplínách.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2015

JAKUB KALNÝ

1. místo kriket (28,56 m), 5. místo 200 m (37,0 s), 5. místo dálka (302 cm), 9. místo 50 m (9,27 s)

5. místo čtyřboj (109 b.)

KRISTIÁN JELÍNEK

2. místo kriket (25,32 m), 10. místo 50 m (9,43 s), 10. místo 200 m (39,5 s)

8. místo čtyřboj (88 b.)

DAVID HÜTTNER

8. místo kriket (20,36 m)

10. místo čtyřboj (76 b.)

VÍTEK HRČKA

6. místo 50 m (9,14 s), 7. místo 200 m (37,4 s)

PAVEL HORÁK

8. místo dálka (286 cm)

VIKTORIE POULOVÁ

4. místo kriket (18,85 m), 7. místo 200 m (35,9 s), 7. místo dálka (312 cm), 10. místo 50 m (9,24 s)

7. místo čtyřboj (209 b.)

ŠTĚPÁNKA TUHÁ

8. místo dálka (308 cm), 9. místo kriket (17,16 m)

10. místo čtyřboj (195 b.)

VIKTORIE MURASOVÁ

2. místo kriket (21,44 m)

ELIŠKA BŘINČILOVÁ

5. místo kriket (18,10 m)

Ročník narození 2016

ADAM BERÁNEK

2. místo dálka (308 cm), 3. místo 50 m (9,58 s), 3. místo 200 m (39,0 s), 3. místo kriket (18,31 m)

3. místo čtyřboj (92 b.)

MAX NIKOLAS PEKTOR

1. místo kriket (25,32 m), 5. místo 200 m (40,1 s). 6. místo 50 m (9,98 s), 6. místo dálka (258 cm)

5. místo čtyřboj (77 b.)

ŠIMON WINKLER

5. místo 50 m (9,82 s), 5. místo dálka (285 cm), 8. místo 200 m (46,4 s)

6. místo čtyřboj (47 b.)

MICHAL KOZÁK

8. místo kriket (12,71 m), 9. místo 50 m (10,47 s), 10. místo dálka (238 cm)

10. místo čtyřboj (20 b.)

BEÁTA KUNÁŠKOVÁ

1. místo 50 m (8,88 s), 1. místo 200 m (35,7 s), 1. místo dálka (306 cm), 1. místo kriket (23,23 m)

1. místo čtyřboj (220 b.)

KRISTÝNA MARTÍNKOVÁ

6. místo 50 m (9,80 s), 6. místo kriket (11,54 m), 8. místo dálka (258 cm)

9. místo čtyřboj (99 b.)

ANDREA VOKOUNOVÁ

6. místo dálka (260 cm), 9. místo 50 m (10,15 s), 10. místo 200 m (42,8 s)

10. místo čtyřboj (88 b.)

TEREZA BENADOVÁ

7. místo dálka (259 cm), 8. místo kriket (11,03 m)

EMA NEDVĚDOVÁ

9. místo 200 m (42,0 s)

V Českém Brodě se konalo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dospělých. V konkurenci 11 mužských a 10 ženských družstev skončila kutnohorská družstva na 3. místě (ženy) a 8. místě (muži). Celkem se závodů účastnilo 120 mužů a 128 žen, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Jakub Vrbenský (7 b.), Ondřej Němeček a Aleš Beránek (oba 6 b.) v družstvu mužů, mezi ženami pak Denisa Linková, Ema Kounická (obě 18 b.) a Nela Čálková (17 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 10 v jednotlivých disciplínách:

JAKUB VRBENSKÝ

4. místo 1500 m (4:32,16)

ONDŘEJ NĚMEČEK

5. místo 400 m (55,09 s)

ALEŠ BERÁNEK

5. místo koule (10,29 m)

EMA KOUNICKÁ

1. místo výška (163 cm)

4. místo dálka (516 cm)

ANNA PAJEROVÁ

1. místo trojskok (11,43 m)

8. místo dálka (495 cm)

NELA ČÁLKOVÁ

2. místo koule (9,47 m)

3. místo oštěp (31,71 m)

DENISA LINKOVÁ

3. místo trojskok (10,30 m)

6. místo dálka (508 cm)

6. místo oštěp (28,87 m)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ

4. místo 100 m překážek (19,16 s)

9. místo výška (145 cm)

LENKA KOLMANOVÁ

5. místo koule (8,70 m)

5. místo disk (26,61 m)

ANETA KUDLÁČKOVÁ

5. místo 100 m překážek (20,88 s)

ANEŽKA SVOBODOVÁ

7. místo 400 m (68,02 s)

MICHAELA PAZDEROVÁ

8. místo koule (8,12 m)

8. místo disk (22,46 m)

ŠTAFETA 4 X 100 M

7. místo (53,56 s) - Karolína Zíková, Michaela Adámková, Ema Kounická, Alžběta Křídová

9. místo (57,77 s) - Kateřina Bucharová, Mariana Tinková, Lenka Kolmanová, Anežka Svobodová