Muži a junioři

1. Michal Málek (AC Čáslav - 15:27), 2. Jan Vodehnal (Optika Vodehnal - 15:55), 3. Martin Krňávek (Ekol Brno - 15:58), 4. Miloš Kratochvíl (Hvězda Pardubice - 16:02), 5. Matěj Řemínek (AC Choceň - 16:27), 6. Pavel Javůrek (AC Čáslav - 17:22), 7. Radek Hoferek (AC Čáslav - 17:53), 8. Jakub Zajíc (Hvězda Pardubice - 17:55), 9. Petr Smrčka (BK Říčany - 18:59), 10. Kamil Bláha (Pardubice - 19:46), 11. Simon Audrain (Francie - 20:15), 12. Emmanuel Peltier (Francie - 21:04), NF Michal Břinčil (AC Čáslav).

Muži B (1967 - 58)

1. František Tichý (Turbo Chotěboř - 16:29), 2. Mojmír Svoboda (Hvězda Pardubice - 16:59), 3. Petr Svoboda (AC Pardubice - 17:27), 4. Vladimír Růžička (Ústí n. L. - 17:32), 5. Ladislav Semrád (Čáslav - 18:33), 6. Petr Rolenec (Hostovlice - 20:45), 7. Aleš Lang (AC Čáslav - 22:07), 8. Luděk Čubík (Čáslav - 22:11), 9. Václav Čokrt (TTC Č. Brod - 22:56).

Muži C (1957 - 48)

1. Miloš Smrčka (BK Říčany - 16:23), 2. František Hájek (FGT Stolany - 20:25), 3. Antonín Hejzlar (Slavoj Čáslav - 21:54), 4. Richard Hajný (Apolinář Praha - 22:42), 5. Jan Zajíc (Hvězda Pardubice - 24:07).

Muži D (1947 a st.)

1. Bohumil Strnad (AC Čáslav - 24:25), 2. Jaroslav Gaman (Avanti Havířov - 24:45), 3. Alois Bradáč (Orel Žďár n. S. - 25:30).

Ženy a juniorky

1. Petra Fousková (AC Čáslav - 17:39), 2. Jana Javůrková (AC Čáslav - 21:18), 3. Eva Čokrtová (TTC Č. Brod - 22:33), 4. Eliška Češíková (Sp. Slatiňany - 23:39).

Starší žákyně a dorostenky

1. Jana Gladková (AC Čáslav - 10:40), 2. Karolína Ručová (AC Pardubice - 10:48), 3. Jana Čokrtová (TTC Č. Brod - 10:58).

Starší žáci a dorostenci

1. Pavel Rybišár (Hvězda Pardubice - 7:45), 2. Lukáš Fikar (AC Čáslav - 7:54), 3. Václav Kešner (AC Čáslav - 8:31), 4. Martin Fuksa (AC Čáslav - 8:34), 5. Lukáš Nikl (AC Choceň - 8:39), 6. Petr Nechvíl (AC Choceň - 8:44).

Mladší žákyně

1. Kateřina Čokrtová (TTC Č. Brod - 11:32), 2. Adéla Semerádová (Sprint Čáslav - 11:42), 3. Edita Svobodová (Hvězda Pardubice - 12:36).

Mladší žáci

1. František Tichý (Turbo Chotěboř - 9:53), 2. Marek Vinduška (AC Čáslav - 12:31), 3. Jakub Frydrych (AC Choceň - 13:46).

Příchozí muži

1. Tomáš Rudolf (AC Čáslav - 8:22), 2. Martin Kratochvíl (AC Čáslav - 9:40), 3. Jaromír Paula (AC Čáslav - 10:45), 4. Jiří Černý (Čáslav - 11:19)

Příchozí ženy

1. Petra Lochmanová (USK Praha - 10:04), 2. Petra Frantíková (Čáslav - 13:29), 3. Pavlína Frantíková (Čáslav - 17:02).