SKP Olympia Kutná Hora B – FbK Olymp Praha B 7:1 (0:0,4:0,3:1)

V zápase otevřel skóre až kapitán Olympie Blahník trestným střílením ve druhé třetině. Do té doby se hrálo vyrovnané utkání, kdy se hlavně dobře bránilo. Dvakrát se vyznamenal brankář Hála, když s přehledem chytil umístěné střely z dálky. Po zmíněném nájezdu se soupeř snažil napadat hlouběji v obranné polovině Kutné Hory a té tak zbývalo více místa v útoku. Toho také využila a do poslední třetiny šla už se čtyřbrankovým náskokem. Dvakrát se trefil důrazný Netolický, jednou využil výhozu gólmana Kruliš. Ve třetí části navýšil náskok Olympie nováček Jirásek a po snížení soupeře přidal v samotném závěru dvě branky junior Kocian, který se prosadil pěknými střelami.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 16. Blahník (nájezd), 18. Netolický (Dušek), 19. Kruliš (Hála), 24. Netolický (Dušek), 28. Jirásek (Netolický), 36. Kocian (Blahník), 36. Kocian (Kruliš). Vyloučení: 3:4, bez využití. Kutná Hora B: Hála – Třískala, Dušek – Dojčiak, Jahoda – Chalupa, Blahník, Netolický – Jirásek, Kocian, Kruliš.

Noxa Ruzyně – SKP Olympia Kutná Hora B 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Proti Noxe se Kutnohorští rozehrávali velmi pozvolna, špatným pohybem se těžko dostávali do brankových příležitostí. To soupeře zdobila jednoduchost a účelnost. První gól dal ze standardní situace, druhý přidal v přesilové hře. Poté výborně vychytal trestné střílení gólman Hála a v dalším závaru ještě vytáhl výborný dvojzákrok, jenže po chvíli stejně inkasoval po nedorozumění v obraně. Olympia se chytila až ve třetí třetině, kdy kapitán Blahník přeskupil útoky, začalo se více běhat a hned se nakupily šance. Právě Blahník snížil, když vyškrábl balónek z pod brankáře soupeře a zpoza branky jej zasunul do místa určení. Na rozdíl jednoho gólu se však Kutné Hoře snížit nepodařilo. Trestuhodně zahodila několik tutovek a při závěrečné hře bez brankáře inkasovala do prázdné branky.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 29. Blahník (Kocian). Vyloučení: 2:3, využití 1:0. Kutná Hora B: Hála – Třískala, Dušek – Dojčiak, Jahoda – Kocian, Blahník, Netolický – Jirásek, Chalupa, Kruliš.

Jan Dojčiak