První velké šance měl domácí kapitán Simitči a na druhé straně Navrátil, ale ani jeden do „černého“ netrefil. Až v 7. minutě rozehrál Rodek aut na Brahimiho, který překonal Hatalu – 1:0. O tři minuty později vykopl A. Simitči z brankové čáry pokus Šinogla. Vzápětí už ale Šumperk udeřil, když střelou po zemi překonal Mareše M. Málko – 1:1. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho: David Filinger z trestného kopu mířil přesně k tyči šumperské brány – 2:1. Tři a půl minuty před koncem vybojoval balon „Chuck Norris“ Brožek a přesně zakončil – 3:1. Dvacet pět vteřin před koncem poločasu kopal „desítku“ domácí Filinger, ale trefil jen břevno.

Po přestávce se hosté dostali na dostřel. Střela Hrudy z půlky nešťastně prošla Marešovi mezi nohama – 3:2. Benago ale opět vysvobodil Filinger, který zužitkoval dlouhý pas od Amraniho – 4:2.

Ani to ale hosty neodradilo! Nejprve se ve 30. minutě dostal balon k Navrátilovi, který prostřelil Mareše – 4:3. Vzápětí chyboval Rexha, čehož Václavský využil k vyrovnání – 4:4. Ve 34. minutě ale ukázal své umění Amrani a vrátil Benagu vedení. Vedení domácích trvalo jen tři minuty, pak znovu vyrovnal O. Málko – 5:5. Dvě minuty před koncem si dal vlastní branku Brožek a obrat Šumperka byl dokonán – 5:6.

Benago začalo hrát power play, ale Brožek hned nedal tři jasné šance. Na druhé straně nastřelili hosté tyč osamocené domácí brány. 14 vteřin před koncem vystřelil Benagu bod Rodek po nahrávce Rexhy – 6:6. Ještě předtím ale Rexha v jasné pozici nastřelil Rexha.

FC Benago Zruč – 1. FC Delta Real Šumperk 6:6 (3:1)

Branky a Nahrávky: 7. Brahimi (Rodek), 11. Filinger, 17. Brožek (Filinger), 28. Filinger (Amrani), 34. Amrani, 40. Rodek (Rexha) – 10. M. Málko (O. Málko), 24. Hruda, 30. Navrátil (O. Málko), 31. Václavský, 37. O. Málko (M. Málko), 38. vlastní (Brožek). Rozhodčí: Kaštánek – Rybka. ŽK: Navrátil, O. Málko, Moravec (vs. Š). Diváci: 132