Třinec vedl od 10. minuty 1:0, ale Benago se rázem vrátilo do zápasu. V 16. minutě ještě domácí srovnali na 2:2, ale přestávkové vedení vystřelil Benagu Rodek – 2:3. I ve druhé půli hosté vedli a domácí dotahovali. Konečné slovo měl tři minuty před koncem Lištván. Hosté tak získali povinné tři body.

Podle domácího kouče Josefa Cieslara staršího měl duel skončit dělbou bodů: „Myslím si, že by zápasu slušela remíza. Měli jsme více šancí než soupeř. Tým Benaga je hodně zkušený, hlavně Rodek si dělal, co chtěl. Hráče jsem na Rodkovu hru upozorňoval, ale nereagovali na ni. Je škoda, že jsme prohráli. Při naší power play jsme mohli vyrovnat. Po celý zápas jsme sice dotahovali výsledek. Pokaždé, když jsme vyrovnali, soupeř vstřelil další gól. Budu tvrdit stále jedno, rozhoduje zkušenost. To, co Benago zakončí, my nedokážeme. Tam je rozdíl. Musíme to nadřít."

„Strašný zápas," zlobil se zručský trenér Beni Simitči a vysvětlil proč: „Nahoru a dolů. Do Třince jsme přijeli půl hodiny před zápasem skoro bez rozcvičky. Cestovali jsme sedm hodin, prostě samá zácpa. Než jsme se dostali do tempa, tak to chvíli trvalo. Tým nemůžu pochválit, nehráli jsme koncentrovaně. Těší mě, že jsme vyhráli, ale v úterý musíme probrat chyby v obraně. Soupeře jsme dostávali zpátky do hry. Tři body jsou však důležité, nic jiného mě nezajímá."

SKP Likop Třinec – FC Benago Zruč n. S. 5:6 (2:3)Branky a nahrávky: 10. Opluštil (Kantor), 16. Sierota (Baron), 29. Kantor (Przyczko), 35. Mendrok (Przyczko), 37. Baron (Opluštil) – 12. Rodek (Brahimi), 13. Salgado (Brahimi), 18. Rodek (Štverák), 25. A. Simitči (Rodek), 35. Amrani (Salgado), 37. Lištván (Štverák). Rozhodčí: Söbek – Zbožínek. ŽK: Očadlík – Lištván, A. Simitči. Diváci: 550.
Třinec: Sikora (Kreželok) – Opluštil, Očadlík, Kalfas, Przyczko, Samek, Mendrok, Baron, Sierota, Buryan, Kantor. Trenér Josef Cieslar st.
Benago Zruč: Bezstarosti (Sochůrek) – Brahimi, Salgado, Ramirez, Amrani, Rodek, Lištván, A. Simitči, Dvořák, Štverák. Trenér Beni Simitči.

Tabulku ligy najdete zde!