"Máme další tři body a stav ztracených bodů (Tango a Mělník) se už srovnal (dvě vítězství z venku - Bohemka a Brno). Jsem spokojen. Mašina už podává výborný výkon v největších otáčkách, a ještě pár týdnů se to našteluje a pak budeme podávat ještě lepší výkon. Hráli jsme kompaktně, celý zápas stejným tempem a vytvářeli si na můj vkus až moc tutovek, protože venku udělat hodně šancí není moc dobře, jelikož pak se uvolňujete a nehrajete zodpovědně kvůli domněnce, že jste lepší než soupeř a právě za stavu 1:0 pro nás, kdy jsme propásli snad sedm stoprocentních tutovek, soupeř díky jedné naší uspávanosti v obraně nám dal gól a dostal se na koně. Přitom jaký gól? My jsme jedenkrát vytáhli obranu, přitom taktika zněla jasně, že budeme jen čekat na naší půlce a to se osvědčilo na 99%, u nich a oni z nouze, že neměli co dělat s míčem, tak to vykopli přes celé hřiště na dlouhána Semeráda, kterému jsme dali minimum prostoru, nejdříve Dejv Műller a pak i brankář Krajč. Vzápětí nervní Fíla z posledního udělal minelu a Brňáci to otočili na 2:1, přitom neprávem, protože do té doby jsme jasně měli převahu, udělali krásné šance, které vyústili k 100% tutovkám, které buď naši nemohli proměnit a nebo je zastavila tyčka a břevna a několikrát i brankář domácích. Pak se probudil drak Fíla, vzal to na sebe, přes dva hráče soupeře poslal nechytatelnou střelu na 2:2 a zase jsme se vrátili do hry a krize byla rychle překonána. Pokračovali jsme stejným tempem, drželi jsme míč pod naší kontrolou a vytvářeli jsme si šance jednu za druhou a Aleš Štorc, kterému děkuji speciálně, že hrál v bolestech a s práškama zraněný, tak mohl včera dát takových 5 až 6 gólů úplně v klidu, ale i tak stačil dát jeden gól a hodně nám pomohl k vítězství.Náš obraný blok dvojic Fíla - Ago a Dejv Műller - Stojaník Pitbull začíná fungovat perfektně a nepouští soupeře k šancím a pak dalším spoluhráčům vpředu se hraje úplně jinak. Začínáme se postupně lepšit a myslím si, že do prosince se zlepšíme ještě více. Většina hráčů se našla sebe v týmu, akorát pod svými očekáváními zůstávají Caio de Oliveira a Marek Habaj, na které přijde také řada a věřím, že v ten nejlepší a nejdůležitější okamžik pro nás. Postupně jsme přidali na 4:2 a čekali na power-play soupeře, ale k překvapení oni se k tomu odhodlali až poslední dvě minuty zápasu a nestačilo jim to.Soupeř neproměnil ani krátkou penaltu a to bylo vidět, že psychicky na tom nejsou nejlíp.Kajotu Brnu, mým kamarádům, přeji vše nejlepší, a aby se jim v následujících zápasech už dařilo lépe a udělali body," řekl po zápase pro klubový web prezident zručského Benaga Beni Simitči.

"Teď v pátek máme doma Šumperk, kterého určitě nepodceníme, ba naopak, zodpovědným a dobrým výkonem ho donutíme, aby ve Zruči nechal další tři body, protože momentální umístění v tabulce není spravedlivé a zasloužené pro nás a další výhrou se prodereme vzhůru v tabulce k místům, kde máme být.Touto cestou chci pozvat všechny naše věrné fanoušky, aby v pátek přišli v hojném počtu a udělali super atmosféru, jako vždy, a tím dokázali, že nám prominuli dvě domácí zaváhání. Remízu s Mělníkem a prohru s Tangem. My se jim za to odvděčíme další výhrou," dodal na webu Benaga Simitči.

Helas Brno - Zruč n. S. 2:4 (0:1)

Branky Zruče n. S.: Stojaník 2, Filinger, Štorc. Benago: Krajč, Bilík -Stojaník, A. Simitči, Filinger, Světlík, Štorc, Oliveira,Habaj, Fitzel, Müller.