Benago poslední dva domácí zápasy prohrálo. „Myslím, že konečně vyhrajeme,“ zdůraznil trenér Zruče Beni Simitči a pokračoval: „Už je na čase, věřím ve výhru. Měli bychom být v nejsilnější sestavě včetně brankářů. K dispozici bude jak Klíma, tak i Vozár. Mám z čeho vybírat.“

Ze Španělska se konečně vrátil slovenský brankář Mário Vozár. Nastoupí do brány jako jednička? „Ještě nevím, zda bude chytat,“ nechtěl odkrýt karty Simitči.

V týdnu dostali pozvánku do slovenské reprezentace dva hráči Benaga – Gabriel Rick a Mário Vozár. „Už bylo na čase. Vozár ji měl dostat dávno, ale asi si ho nevšimli. Díky tomu, že je v Benagu, tak se tam dostal, protože můj tým vidí v jiném světle, než ostatní kluby v republice. To je díky tomu, že u nás hrálo spoustu Slováků a díky dobrým vztahům se slovenskými kluby. Pozvánku dostali správně. Gabo Rick už byl v širším hledáčku reprezentace a myslím, že už je na čase, aby mu dali šanci na pevno,“ řekl Beni Simitči.

Mají šanci se prosadit do základní sestavy? „Pokud se jim bude dávat správná šance a věřit se jim, tak na to stoprocentně mají,“ ví jejich trenér.

Tango Brno bylo jediným týmem, se kterým Benago venku ztratilo body za remízu 5:5. „Utkání jsme měli jasně vyhrát, ale začátek se nám vymkl z rukou, prohrávali jsme a šťastně jsme nakonec dotáhli utkání do remízy. V sobotu musíme dokázat, že patříme do první trojky v lize. To, že se nám doma moc nedařilo, už musíme zlomit,“ okomentoval sobotní zápas Simitči.

V Pardubicích skvěle zahrál Dan Brožek, dal hattrick! Je ve formě? „Uvidíme. Jemu sedí nová role. Myslím si, že zase podá výkon, který od něj očekávám. Ať už je to role střelce nebo nahrávače,“ řekl ke svému svěřenci Beni Simitči.