Do konce základní části zbývají jen čtyři zápasy a Benago musí vyhrávat, aby si udrželo třetí pozici. „Máme před sebou poslední čtyři zápasy a všechny zápasy musíme hrát na krev. Indoss hraje o play off, takže bude mít velkou motivaci, ale my chceme jen třetí místo. Bereme pouze výhru, nic jiného. Nezajímá nás, proti komu hrajeme, v jakém je stavu a jestli potřebuje vyhrát nebo ne,“ říkal rázně před zápasem trenér Benaga Beni Simitči.

Zručští by si měli zachovat třetí pozici. „Hrajeme ze čtyř zápasů třikrát doma, takže musíme vyhrávat,“ zdůraznil Simitči.

Ztráta třetího místa by byla problematická. „Byl by to velký problém, protože v případě semifinále můžeme narazit na Chrudim, což by byla konečná,“ ví zručský trenér.

A jaká bude sestava na Plzeň? „Budou všichni jako v Brně, akorát bude chybět vykartovaný Ago Simitči,“ sdělil Beni Simitči a dodal: „V obraně ho nahradí Marek Chrobák. Poslední zápasy odehrajeme v šesti nebo sedmi lidech. Všichni zkušení hráči musí dokázat, co v nich. Natrénováno máme, kondice je dobrá, takže jsou hráči schopni vydržet i deset patnáct minut v kuse.“

V letošní sezoně se však Benagu doma nedaří. „Nebojím se,“ řekl Simitči, „Spíše jsem v očekávání, jak to bude vypadat. Každopádně musíme uhrát tři body. Situace je vážná a to si hráči musí uvědomit.“