Po uzdravení všech opor byli Zručští plni očekávání, zda domácí uplatní svou týmovou útočnou sílu. Prvních dvacet minut přineslo vyrovnanou podívanou v nížzručští chlapci vesměs doháněli jeden až dvoubrankový náskok hostí. Od dvacáté minuty, kdy se poprvé dostali do vedení, se již zápas proměnil v exhibici domácích.

Průser, Německo, Švédsko, Krátkej, Óčko, Péčko a Káčko a to všechno z leva nebo zprava, to jsou názvy secvičených herních kombinací, které pomáhají chlapcům Jiskrybourat obranné šiky soupeřů. Opět zafungovaly a dorostenci deklasovali svého soupeře rozdílem 25-ti branek při konečném skóre 44:19.

O skvělé obraně podpořené především ve druhém poločase prakticky bezchybným výkonem brankáře Tomáše Korela svědčí skutečnost, že hosté vstřelili ve druhém poločase pouzepět branek. Poslední šanci viděn hru dorostenců v domácím prostředí v podzimní části soutěže budou mít diváci v sobotu 10. října od 13 hodinna venkovním hřišti za školou. Přijďte si užít sobotní odpoledne při atraktivní házené.

Zruč n. S. - Č. Budějovice 44: 19(22:15)

Sestava a branky Zruče n. S.:Tomáš Korel - Lukáš Lefner 2, Tomáš Koubský 3, Jiří Dolejší 1, Pavel Roub 10, Matěj Vrzáček 9, Matouš Švec 1, Martin Kovařík 8, Jakub Ryšavý 5, Michal Hodek 1, Robert Maštalíř 3, Rosťa Křikava 1.

Zdroj: Pavel Vrzáček