Kutná Hora - Poslední zápas základní části II. ligy Kutnohorští prohráli s druhým Jindřichovým Hradcem 1:6. Soupeř dal domácímu Stadionu pěknou lekci z produktivity. Teď už sršni budou čekat jen na konečnou pozici pro play-off.

I bez nejlepšího střelce soutěže Sokolové vyhráli

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - V posledním utkání základní části vyhráli basketbalisté Kutné Hory už po šesté řadě. Tentokrát si z Kutné Hory odvezl porážku celek Mladé Boleslavi B.

FOTOGALERIE: Slavii se nepomstili, pustili ji do play-off

Zruč nad Sázavou - Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou nezvládli závěrečný duel základní části. Ve 22. kole po špatném výkonu prohráli doma se Slavií Praha 1:4 a navíc do play-off, které budou hrát s Vysokým Mýtem, přišli o vykartovaného Davida Müllera.

Senzace: Sršni obhájili titul v žákovské lize

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Starší žáky sršňů v neděli čekal boj o titul v žákovské lize. K vidění byla spousta branek, maminky v sršních kostýmech a na konci i pohár v rukou kutnohorských borců. Sršni rozstříleli Zbraslav 13:3.

FOTOGALERIE: První krok udělali sršni, Kalousek čaroval

Kolín - Averzi už musejí mít kolínští hokejisté proti brankáři sršňů Tomášovi Kalouskovi, který je vychytal i v prvním čtvrtfinálovém utkání II. ligy. Úvodní bod na ledě Kolína vybojoval Stadion za výhru 3:2.

Restaurace Na Valech sebrala Veteránům předkolo

Kutná Hora - Posledním 19. kole skončila ve čtvrtek základní část futsalové Club Deportivo ligy. Bojovalo se o předkolo, hlavně v utkání Restaurace Na Valech s Dřevo Tvrdík a v zápase Veteránů se Sočou. Veteráni vyhráli, ale Dřevo Tvrdík udělal senzační bod s vítězem základní části.

FOTOGALERIE: Sršni zvládli drama a vedou v play-off 2:0

Kutná Hora - Druhé utkání čtvrtfinále II. ligy mělo dramatickou koncovku, kterou rozsekl v sedmé minutě prodloužení přesnou střelou kutnohorský Jan Sladký.

FOTOGALERIE: Richard Kalod srazil Čáslav hattrickem

Čáslav - Poprvé na jaře nastoupil FC Zenit Čáslav ve druhé lize. V rámci 18. kola přivítal ambiciózní Viktorii Žižkov, která hrála od 31. minuty bez vyloučeného Jakuba Brabce. Hosté si odvezli všechny body díky třem trefám Richarda Kaloda.

FOTO, VIDEO: Vylíčil nasměroval sršně do semifinále

Kolín - Senzace se povedla kutnohorským hokejistům, kteří v neděli porazili potřetí v play-off Kolín a velké derby nakonec vyhráli 3:0 na zápasy a postoupili do semifinále. Poslední krok režíroval opět útočník Adam Vylíčil, který se na výhře 3:2 podílel dvěma brankami.

FOTOGALERIE: Soča senzačně otočila zápas

Kutná Hora - Předkolo play-off bylo na programu ve čtvrtek večer v Biosce. Poslední dvě postupová místa do čtvrtfinále si zajistili VS35,- a Soča Suchdol. Vodkaři vyhráli s přehledem nad Dřevo Tvrdík, Soča však překvapila, když vyřadila favorizovaný Kantor&Spol. po senzačním obratu!

Praha - V tréninkovém centru AC Sparta Praha sehráli v sobotu dopoledne fotbalisté FC Zenit Čáslav utkání 17. kola II. ligy. Proti rezervě pražanů otočili výsledek během dvou minut, ovšem nakonec se radovala Sparta za vítězství 4:2.

Kutná Hora - V úvodním jarním kole I. A třídy hostila Kutná Hora dvanáctý Bakov nad Jizerou. V nijak zvlášť pohledném utkání domácí borci vyhráli a díky přízni výsledků z jiných hřišť se dostali na druhé místo tabulky za Čáslav B!

Čáslav - V 17. kole I. A třídy zahájili fotbalisté Zenitu Čáslav B jízdu za titulem. Na umělé trávě přivítali v neděli čtrnáctý Týnec n. Sázavou, který rozstříleli 6:1!

FOTOGALERIE: Přes Český Brod do semifinále

Kutná Hora, Český Brod - O uplynulém víkendu začalo čtvrtfinále play-off krajského přeboru a sokolovna v Kutné Hoře hostila zřejmě nejvyrovnanější zápas a dle odhadů i vůbec celou sérii ze všech ostatních čtvrtfinálových dvojic.

FOTO, VIDEO: Sršni prohráli a děkovali fanouškům

Kutná Hora - Druhý semifinálový duel II. ligy mezi kutnohorskými sršni a Pískem byl z kraje rozhodnut. Výsledek kosmeticky upravil dvěma góly Kutnohorák Hemský a sršni před třetím duelem v Písku děkovali divákům za podporu v celé sezoně.

FOTOGALERIE: Klidnou odvetu si zajistila jen Vala

Kutná Hora - V prvních čtvrtfinálových duelech Club Deportivo futsalové ligy došlo na dramatické mače a v odvetách se rozhodně bude na co dívat. Tři zápasy skončily o gól nebo remízou, pouze Restaurace Na Valech rozstřílel Soču 10:4.

FOTOGALERIE: Benago prohrávalo, pak zápas otočilo

Zruč nad Sázavou - Futsalisté Benaga Zruč n. Sázavou prohrávali ve třetím čtvrtfinále rychle 0:2, jenže do přestávky předvedli skvělý obrat a snížili stav série na 1:2.

FOTOGALERIE: Žolík Sládek sebral Zenitu tři body

Čáslav – Fotbalisté FC Zenit Čáslav hostili ve 20. kole II. ligy poslední Vítkovice. Jedinou branku utkání vstřelil v 86. minutě vítkovický Sládek.