K prvnímu utkání nastoupili Zručáci proti Kutné Hoře. Utkání bylo vyrovnané, ale přesto si Jiskra postupně vypracovala náskok a tím nedovolila soupeři hru
zdramatizovat. Zápas vyhrála o 7 branek 21:14.

Po malé přestávce nastoupil zručský celek proti domácím. Toto družstvo je v tabulce na posledním místě a tak to neměl být pro Jiskru těžký zápas.Zručští však nastoupili do utkání velmi nekoncentrovaně a poločas vyhráli pouze 11:8. Po přestávce a po hlasitější domluvě trenéra začalo družstvo pracovat podle jeho představ. Domácí dali za 18 minut pouze 1 branku a výsledek druhého poločasu 15:3 hovoří o naprosté převaze zručských hráčů.

Sestava a branky na turnaji celkem: T. Korel - Kovařík 11, Roub 10, Felis a Hornát po 6, Lefner 5, Vrzáček 4, Netolický 3, Doubrava 2.

Volno v tomto turnaji měl Mělník. Další turnaj se hraje příští týden v Kutné Hoře.

Zdroj: Jiří Dolejší