V sobotu startovaly kategorie U9 a U11, v neděli pak U13, U15 a U18. Kategorie mladších žáků (U13) na tomto Memoriálu sbírala body na Pohár ČR. Výsledky U13 ve svých váhových kategoriích - 1. Anička Zrucká, 1. Vendula Lonská, 3. Felipe Huber, 2. Lukáš Chudomel, 2. Matěj Adámek, 2. Jakub Váňa, 2. Johana Pilcová, U15 - 1. Oliver Huber.

Do maďarské Budapešti vyrazili o zmiňovaném víkendu nominovaní závodníci. Svůj první velký start na mezinárodních závodech zažili čáslavští Vítek Praus a Anička Zrucká. Anička slavila obrovský úspěch, neboť vybojovala stříbrnou příčku. Příslibem do dalších soutěží byly i výsledky Honzy Tobišky a dalších judistů středočeské reprezentace.

Čáslavský oddíl hostí v neděli 12. května 3. kolo 32. ročníku Polabské ligy (PL) žactva. Poprvé se tento závod uskuteční v prostorách čáslavského zimního stadionu, kde se bude bojovat na 6 tatami o tzv. "skládané medaile", které jsou novinkou letošního ročníku PL. Skládaná medaile se sestavuje ze šesti medailí, které lze získat na šesti různých závodech Polabské ligy. 

Kateřina Dlouhá