FC Benago Zruč n. S. – FC Tango Brno 0:0 (1:3)

Tango začalo náporem, ale byl to domácí Alaj, který poprvé zaměstnal Zrzavého. Na druhé straně využil uklouznutí Alaje Záruba, ale Mareš se svým zákrokem zaskvěl. Po deseti minutách už propukla radost na domácí straně: V rychlém brejku nastřelil Alaj tyč a Rodek pohotově dorazil balon do brány – 1:0. Jenže pak přišla nešťastná 16. minuta Benaga a otočení skóre během dvaceti vteřin. Vyrovnával Jan Havel a druhou branku vstřelil Seidler – 1:2. A když našel Kovács na zadní tyči volného Beleje, byl poločasový stav 1:3.

Benago ale vstoupilo famózně do druhé půle a z brněnské střídačky se ozývalo: „Takhle si koledujeme o gól!“ A taky, že jo. Jenže Rexhově ukryté ráně na 2:3 předcházely další nevyužité šance. Vzápětí nastřelil Filinger tyč branky Tanga a Novotného dvakrát vychytal Zrzavý.

Nic platné. Udeřilo na druhé straně. Duo Belej – Seidler zápas rozhodlo gólem na 2:4 a nic na tom nezměnila ani šest minut trvající domácí power play.

Ohlasy otiskneme v pondělním tištěném vydání Kutnohorského deníku.
Branky a nahrávky: 10. Rodek (Alaj), 23. Rexha (Alaj) – 16. Jan Havel (Veselovský), 16. Seidler (Belej), 18. Belej (Kovács), 30. Seidler (Belej). Rozhodčí: Melničuk – Henych, Chládek. ŽK: Lištván, Filinger - Kovács. Diváci: 186.

Benago Zruč: Mareš – A. Simitči, Filinger, Novotný, Rodek – Lištván, Brahimi, Rexha, Alaj. (Ali) Trenér Beni Simitči.

Tango Brno: Zrzavý – Veselovský, Záruba, Jos. Havel, Jan Havel – Kovács, Brůna, Seidler, Belej. (Bočánek – Svoboda, Slavík) Trenér Marian Berky.