Soča Suchdol – STS Chvojkovice (19.30)

Entrée obstará duel vesnických týmů, které zatím mají nejhorší koncovku v soutěži. Soča Suchdol se pokusí získat první vítězství v sezoně, proti ale budou stát STS Chvojkovice, které na kritiku zareagovaly nejlepším možným způsobem, když jednoznačně vyprovodily Kantor&Spol. Prvního gólu v sezoně se dokonce dočkal i bývalý kanonýr Bedřich Franc.

Jump Boys – Teachers (20.00)

Sérii Jump Boys, kteří vyhráli 5x v řadě, zkusí utnout mužstvo Teachers, které se prezentuje nevyrovnanými výkony. V minulém týdnu však zejména Martin Frejlach ukázal, kudy by mohla vést cesta z krize ven, přesto je favoritem růžový tým Jump Boys s nejlepší obranou ligy a perfektním Čižinským v brance.

Dřevo Tvrdík – Energit HC (20.30)

Třetí utkání má jasného favorita, a to prozatím největší překvapení ligy Dřevo Tvrdík, které je vedle Green Baru jediným týmem, který ještě neprohrál. Ve statistice sice nemají na čelních příčkách žádného koně, ale precizní obrana a vyrovnanost kádru je dostala na dostřel špičky modré skupiny. Aby ale mohl jejich soupeř Energit HC vůbec uvažovat o bodovém zisku či prolomení série Dřeva Tvrdík bez porážky, bude si však muset vedle stoprocentního výkonu dát pozor na disciplínu a sbírání akumulovaných faulů.

Kantor&spol. – Green Bar (21.00)

Tentokráte je 4. duel i duelem závěrečným a doznal změn. Střetne se Kantor&Spol. s Green Barem. Povinnost velí Kantoru po třech porážkách v řadě bodovat, aby udržel kontakt s čelem modré skupiny, proti ale stojí zatím suverén ligy s maximálním počtem bodů – Green Bar, který v minulém týdnu v souboji titánů srazil Vala.

JAN ĎOUBAL