Blue Wings – Soča Suchdol 3:4 (3:1)

Jako první se proti sobě postavily týmy Blue Wings a Soča Suchdol. Díky oběma brankářům se hrálo dlouho bez branek, až v 10. minutě dostal do vedení Blue Wings Šindelář. Na jeho trefu ale po několika sekundách odpověděl Franc a bylo vyrovnáno. Konec prvního poločasu ale patřil Blue Wings. Těm nejprve vrátil vedení Pavlík a minutu na to trefil míč patou zády k bráně ze vzduchu Lebduška a nejhezčím gólem večera zvýšil na poločasových 3:1.

Ve druhém poločase ale dokázala Soča zápas otočit, a to v rozmezí 27. a 29. minuty. To se postupně trefili Franc, Böhm a rozhodující moment měl na svědomí Václav Kopáček ml., který dostal přihrávku na zlatém podnose a do prázdné brány přidal čtvrtý gól svého týmu. Blue Wings už vyrovnat nedokázali a Soča tak po velkém obratu získala tři body.

Branky: 10. Šindelář, 13. Pavlík, 14. Lebduška – 11. Franc, 27. Franc, 28. Böhm, 29. Kopáček ml. Rozhodčí: Mucha, Onderka. ŽK: Lebduška (BW). Bez ČK.
Blue Wings: Terč – Zoufalý, Šindelář, Lebduška, Richard, Fuxa, Ronovský, Pavlík, Strnad, Havránek.
Soča Suchdol: Strbík – Kopáček st., Kopáček ml., Suntych, Bohouňovský, Böhm, Franc.

Vodmistři – Ultimate Team 2:7 (2:4)

Fantastický vstup do zápasu s Vodmistry zažil Ultimate Team. Nejprve ve dvacáté sekundě prostřelil brankáře Dostála Patrik Jirků a o několik sekund později se snažil Turkovský nahrát svému brankáři, ale poslal míč do sítě – 0:2. V 9. minutě se sice podařilo Fuksovi snížit na 1:2, ale Lukáš Jirků dvěma góly zařídil Ultimate Teamu třígólový náskok. Ten ještě do poločasu ztenčil Piskač, ale to bylo ze strany Vodmistrů vše.

Po přestávce už na palubovce gólově úřadoval jen Ultimate Team. Nejprve se prosadil ve 22. minutě Poklop a na jeho trefu navázal tři minuty před koncem Jarkuliš. Utrápený zápas pro Vodmistry přinesl ještě jeden jejich vlastní gól, když si po brejku soupeře srazil míč do vlastní brány Fuksa. Ultimate Team tak zdolal Vodmistry výsledkem 7:2.

Branky: 9. Fuksa, 16. Piskač – 1. P. Jirků, 1. vlastní (Turkovský), 10. L. Jirků, 15. L. Jirků, 22. Poklop, 29. Jarkuliš, 31. vlastní (Fuksa). Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet.
Vodmistři: Dostál – Piskač, Turkovský, Fuksa, Šmidrkal, Lindner, Krombholz.
Ultimate Team: Fořt – Jarkuliš, L. Jirků, P. Jirků, Poklop, Nekola.

Krampfest – Ganamos 5:1 (2:1)

Futsalový večer uzavřel zápas mezi Krampfestem a Ganamos. Ve 2. minutě poslal Ganamos do vedení Janoušek, ale Krampfest zásluhou Cimra bleskově vyrovnal. Navíc do poločasu prostřelil Šnajdra i Černohlávek, a tak byl stav 2:1.

Druhé dějství patřilo jedinému muži, a to Daliboru Cimrovi. Ve 24. minutě zvýšil vedení svého týmu na 3:1, ale ani to od něho nebylo vše. Ve 30. minutě totiž zakončil gólem brejk svého týmu a rovněž úspěšný byl i o minutu později. Krampfest tak hlavně díky čtyřem gólům Cimra zvítězil 5:1. Nutno říci, že zápas se dlouho nesl ve znamení gólmanského souboje mezi Brožem a Šnajdrem. Oba předvedli několik dobrých zákroků, nicméně brankář Ganamos byl proti rychlým brejkům Krampfestu krátký a bezmocný.

Branky: 4. Cimr, 11. Černohlávek, 24. Cimr, 30. Cimr, 31. Cimr – 2. Janoušek. Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet.
Krampfest: Brož – Pacák, Hradílek, Hájek, Volenec, Cimr, Černohlávek, Kruliš.
Ganamos: Šnajdr – Špírek, Churavý, Mrázek, Štefl, Vaněk, Janoušek, M. Melša.

Adam Procházka