„V tuto chvíli převládají samozřejmě dobré pocity a spokojenost. Užili jsme si to přes celou zimu. Je to jako doplňkový sport k fotbalu, tak to alespoň beru já a samozřejmě každé vítězství je dobrá věc," podělil se o své dojmy bezprostředně po skončení finále brankář Jump Boys David Čižinský.

Velkou hrozbou byl pro Jump Boys ostrostřelec Jan Jícha. „Museli jsme si dávat pozor na jednu věc nebo spíše jednoho hráče, a tím není nikdo jiný, než Jan Jícha. Ten dá gól snad i ze šatny, je to pro Rolling Team hodně klíčový hráč. Dnes se prosadil naštěstí jen jednou. Ale jinak hraje samozřejmě dobře celý jejich tým, jsou to dobří fotbalisté a futsalisté," prozradil, co bylo největší zbraní soupeře Čižinský.

Brankář Jump Boys Čižinský se poté stručně poohlédl za celou sezonou: „Vyhráli jsme zaslouženě. Ovládli jsme základní část, takže pohár je ve správných rukou."

Sekne Čižinský s fotbalem?

close Finále Final four CD*FL mezi Jump Boys a Rolling Teamem skončilo 4:2, 4. dubna 2014. zoom_in A jak že to bude vypadat s brankářem Jump Boys v příštím ročníku? „To je vše otázka budoucnosti. Ještě se uvidí. Ale v zimě určitě pokračovat budu. Problém bývá konec Club Deportivo futsalové ligy, myslím tím semifinále a finále. To se promítne už do fotbalových soutěží, což je trochu problém, ale uvidíme, co bude v létě. Třeba už s fotbalem skončím a budu se věnovat futsalu," prozradil Čižinský a dodal: „I když teda je to tady strašně tvrdý." (smích)

Jump Boys překvapivě neměli žádného zástupce v All Star teamu základní části CD*FL, přesto se individuální ceny dočkali. David Čižinský se stal nejužitečnějším hráčem play off. „Vždycky mě někde vyhlásí a žádnou cenu jsem ještě nikde nedostal. (smích) Ale teď vážně, je to samozřejmě pocta a hezké být oceněn jako nejužitečnější hráč," řekl Čižinský.

Gólman Jump Boys měl paradoxně větší obavy v semifinále. „Popravdě jsem se nebál Rolling Teamu, ale spíše Green Baru, z toho jsem strach měl. Green Bar to je mužstvo, které hraje dobře každý rok. I když se jim třeba v základní části nedaří, tak na play off se dokážou zkoncentrovat a hrají výborně. Je tam Petr Váňa a další, kteří hrají opravdu dobře. Tam jsem se bál a ani jsem v náš postup příliš nevěřil. Poté, co jsme včera vyhráli, už jsem věřil v to, že soutěž ovládneme. Ne, že bych chtěl shazovat nějak kvality Rolling Teamu, ale je to pro nás přijatelnější soupeř, než Green Bar," objasnil své obavy z Green Baru brankář nového mistra CD*FL David Čižinský.

Adam Procházka