Filinger a Mudrik vedou mezi ligovými hříšníky!

Jak již naznačila předchozí věta, nelichotivé pořadí ve žlutých a červených kartách vedou "známé firmy". K vyloučení se museli rozhodčí v dosavadních kolech uchýlit celkem 19x, z toho ve čtyřech případech se jednalo o brankáře (Hlouš, Hnízdil, Knobloch a Krayzel). Ale jen jeden hráč musel předčasně do sprch dvakrát. Je jím David Filinger, který viděl červenou kartu v listopadu na hřišti Jistebníku a před několika dny v duelu s ostravským VŠB.

Právě z ostravského VŠB je hráč, který byl nejvíckrát "oceněn" žlutou kartou. Je jím Vladimír Mudrik, jediný hráč naší futsalové ligy, který byl pozitivně dopingově kontrolován. To je sice již za námi, nicméně v této sezóně je velmi pilný ve sbírání ŽK, kterých dostal již šest.

Mudrik ale má své pilné pronásledovatele. S pěti ŽK se na něj tlačí Maša (Helas), Čermák (Mělník) a Semerád (Ml. Boleslav). Protože se ale v posledních kolech očekávají dramatické a nervově vypjaté souboje, zejména ve spodních patrech tabulky, určitě se toto pořadí bude měnit a karet ještě přibude…

Hráči, kteří v této sezóně obdrželi ČK
2x
David Filinger (Benago)
1x
David Cupák (Helas)
Jan Demel (Jistebník)
Radek Halamíček (VŠB Ostrava)
Radek Hlouš (Chrudim)
Daniel Hnízdil (Mělník)
Martin Hrdina (Ml. Boleslav)
Ondřej Knobloch (Ml. Boleslav)
Jiří Konečný (Šumperk)
Petr Krayzel (Jistebník)
Martin Málko (Šumperk)
Roman Michalec (Vysoké Mýto)
David Müller (Kladno)
Petr Novák (Pardubice)
Radek Sýkora (Helas)
Tomáš Urbanec (Pardubice)
Jakub Vágner (Vysoké Mýto)
Marcel Žiga (Jistebník)

Zdroj: www.efutsal.cz