V samotném zápasu domácí Vršovice vyhrály nad Kutnou Horou 25:22. Domácí tak brali oba body zaslouženě, měli solidní obranu, lépe kombinovali, dařilo se jim střelecky, byť v ostatních utkáních dávali daleko více branek, a výrazně je držel brankář Martoch, který si připsal celkem devatenáct úspěšných zákroků. Střelecky se nejvíce prosazovala trojice Balcer, Kotisa a Ševčík.

Brankář Sparty Červenka měl v nedělním utkání patnáct zákroků, obrana nebyla až tak špatná, co ale rozhodlo, byla hra v útoku. Hráči Kutné Hory se v této činnosti příliš nevyznamenali. Ze 48 pokusů pouze 22 nastřílených branek je chabá úspěšnost. Navíc dvanáct ztrát míčů oproti sedmi získaným je také podstatný rozdíl. Střelecky nejvíce „hořel" Šimůnek, který dal z dvanácti pokusů pouze dvě branky, ani ostatní však na tom nebyli o mnoho lépe. Jedinou výjimkou byl tentokrát Denis Polívka, který z osmnácti pokusů nastřílel domácím patnáct branek, ale ani tento jeho mimořádný střelecký „koncert" na lepší výsledek Spartě nestačil.

„Soupeř byl lepší a pohyblivější, ale pořád se dalo vyhrát. Trápila nás naše klasická věc, neproměňovali jsme střelecké příležitosti," litoval kutnohorský trenér Vít Šnajdr.

Kutnohorákům opět chyběli někteří hráči. „Moc nás nebylo, ale hrál s námi Ondra Šimůnek a také už nastoupil Filip Thieme. Bohužel, měli jsme pouze tři hráče na střídání. Ondrovi se bohužel nedařilo, nepotkal se s formou. Herně nám pomohl, rozdal míče a ubránil si svoje, ale dal pouze dvě branky z dvanácti střel. Hold se mu nedařilo," řekl trenér Sparty a dodal: „Ani ostatní mu nepomohli. Jediný, kdo měl ohromnou fazónu, byl Denis Polívka, který dal patnáct branek. Mrzí nás to, protože se soupeř dal porazit."

Loko Vršovice – Kutná Hora 25:22 (14:13)Sestava a branky Kutné Hory: Červenka - Polívka 15, Šimůnek 2, Thieme 2, Brož 1, Petránek 1, J. Salák 1, Filip, Rudolf a M. Veselý. Trenér Vít Šnajdr.