FBC Kutná Hora - FBC Pitbulls Kolín 6:3 (1:0, 0:2, 5:1)

Opatrný vstup do zápasu, vyrovnaná první třetina, přesto Kutná Hora vedla po první patnáctiminutovce 1:0. Kolín ve druhé třetině otočil výsledek ve svůj prospěch, těžil zejména z chyb soupeře. Iniciativu ve třetím dějství ale převzali Kutnohorští. Svou aktivitou a slušnou produktivitou nasázeli svému soupeři pět branek a utkání zvrátili na svou stranu.

Branky Kutné Hory: 8. Pavlas (Kodaj), 32. Kodaj, 37. Holub (Martin), 38. Kodaj, 41. Pavlas, 45. Kodaj.

Tatran Střešovice - FBC Kutná Hora 8:7sn (4:4, 0:1, 3:2 - 1:0)

Divoká na góly bohatá první třetina se musela všem přítomným fanouškům líbit. Kutnohorští dokázali svému soupeři vstřelit čtyři branky během pěti minut, do druhé části se šlo ovšem za nerozhodného stavu 4:4. Druhá třetina patřila Kutné Hoře, svého soupeře přehrávala a opět se v zápase dokázala dostat do vedení. Jak skončila druhou třetinu, začala i tu třetí a v jejím úvodu opět skórovala.

Přestřelka však neměla konce a posléze úřadovali hráči pražského celku, kteří dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Utkání, ve kterém byla Kutná Hora místy lepším celkem na hřišti, poslal do nájezdů střelec Kodaj. V nich ale Kutnohorští neuspěli, ani jeden z exekutorů nebyl úspěšný, naopak soupeř jednou skóroval a připsal si na své konto bonusový bod.

Hodnocení trenéra Kutné Hory Adama Roweho: „Odehráli jsme dva výborné zápasy, za to si kluci zaslouží pochvalu. Od druhé třetiny prvního zápasu jsme nastolili určité tempo, které se nám podařilo udržet až do druhého utkání. Je jen škoda, že jsme proti Tatranu neudrželi své vedení. Ale i tak z velice krásného, vyrovnaného a divácky atraktivního zápasu máme skvělý bod.“

Branky Kutné Hory: 6. Danda (Měšťánek), 9. Kodaj, 10. Pavlas (Kodaj), 11. Martin (Holub), 22. Pavlas (Danda), 31. Kodaj (Pavlas), 44. Kodaj. Sestava Kutné Hory: Franc, Zlatohlávek - Měšťánek, Němec, Svoboda, Malina - Kodaj, Pavlas, Danda, Martin, Holub, Beil.