„V prvním zápase proti Chodovu jsme si nedělali plané naděje na slušný výsledek, opět nás čekal velmi těžký soupeř, výborný na balónku a s velmi slušnou kombinací, to jsou faktory, které nám dělaly velké problémy po celý zápas a tak konečný výsledek 9:1 pro soupeře hovoří za vše,“ řekl k utkání s Chodovem Martin Němec.

„V dalším zápase proti Slavií Plzeň jsme cítili a také věřili v bodový zisk, protože soupeř byl hratelný a proto jsme udělali pár změn v sestavě. Ale přišlo velké zklamání, náš výkon byl odevzdaný, bez šťávy, takže jsme to soupeři ulehčili a ještě díky naší nedisciplinovanosti, dvě naše zbytečné vyloučení byla ihned potrestána. Navíc při naší jediné přesilovce, jsme soupeři dovolili skórovat. Konečný výsledek 6:2 pro holky z Plzně byl nakonec "lichotivý", protože naše gólmanka Natka Matoušková pochytala řadu brankových příležitostí,“ doplnil hodnocení druhého utkání Němec.

„Úvod sezóny nám sice nevyšel, ale odhodlanost a chuť dál pracovat tam od holek je. A to si na nich vážím, že to nevzdávají,“ dodal Němec.

FATPIPE FLORBAL CHODOV - FBC Kutná Hora 9:1 (Trpišovská)

FBC Kutná Hora - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:6 (Beranová, Trpišovská)

Sestava Kutné Hory: Matoušková Natálie - Voldřichová Kateřina, Blahníková Barbora, Jelínková Simona, Němcová Dominika, Procházková Nela, Forštová Barbora, Kršňáková Lucie, Hrišková Natálie, Trpišovská Natálie, Helclová Štěpánka, Beranová Natálie.