Jump Boys – NC Palma (19.30)

Úvod 9. hracího dne obstará dvojice týmů okupující opačné póly tabulky modré skupiny. Jump Boys, kteří po šesté výhře v řadě odsunuli o skóre na druhou příčku Vala, čeká Palma, která zatím vyválčila z pěti představení jen jeden bod. Další nepříjemnou zprávou pro ni je, že na obrátkách nabírá forma útočné dvojice Jump Boys A. Schwarz - T. Vojtíšek. Přesto pokud chce Palma uvažovat o postupu, měla by začít bodovat bez ohledu na jméno soupeře.

Kantor&spol. – Soča Suchdol (20.00)

Druhé střetnutí má prognózy vyrovnanější a Kantor&spol. v něm bude chtít suchdolské Soče vrátit ostudné vyřazení v loňském předkole. Kantor&Spol. i přes odchod J. Vančury měl nadějný začátek, ale pak čtyřikrát v řadě prohrál a rázem spadl až na předposlední místo modré skupiny. Soča je na tom ještě hůře, když má na kontě pouze jeden bod a krčí se na samém dnu žluté skupiny.

Teachers – Freaks (20.30)

Další duel přivítá týmy, které zatím jsou za očekáváním. U Freaks je to způsobeno i problémy se skládáním sestavy a ani teď tomu nebude jinak, kdy je stále zraněn nejlepší střelec T. Kozel a pracovní důvody zřejmě vyřadí i M Švába. U Teachers je prozatímní tápaní spíše způsobeno nenalezením správné chemie v týmu. Proto se týmy místo boje o přední příčky svých skupin zatím musí spokojit s umístěním v jejich středu.

Green Bar – Dřevo Tvrdík (21.00)

Po 14 dnech čeká Green Bar opět souboj neporažených týmů. Dřevo Tvrdík sice dvakrát remizovalo, přesto jsou zatím příjemným překvapením po loňském výbuchu. Vypadá to, že sezony se u nich střídají jak den a noc, kdy po druhém místě před dvěma lety přišlo předposlední loni a letos opět mohou dojít Dřevaři daleko. Ale teprve teď nastane pravý test jejich formy a to mistr a dosavadní suverén z Green Baru.

Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice (21.30)

Závěr hracího dne bude v rukou odvěkých rivalů a to STS Chvojkovice a Restaurace na Valech. Zopakují si tak vyhrocené loňské semifinále, kdy uspělo STS. Letos STS začalo prachbídně, ale dvě výhry za sebou a střelecké procitnutí B. France slibuje naději na světlejší zítřky. Vala se zatím drží na čele své skupiny, otázkou je jak se na nich projeví po 5 výhrách v řadě debakl od Green Baru ze souboje titánů.