VS35,- - Jump Boys 0:6 (0:4)

Futsalisté Jump Boys nenašli přemožitele ani v 11. kole a posedmé v řadě vyhráli! V derby totiž nepustili tým VS35,- k ničemu kromě úvodu druhé půle, kdy hráči „véesky" zahrozili, ale buď jejich šance pochytal vynikající Čižinský, nebo Lebedovu střelu zastavila tyč.

Na začátku utkání však udeřili „růžoví" už ve 3. minutě. A. Schwarz střelou bodlem o tyč otevřel skóre – 1:0. O pět minut později si Schwarz vyměnil úlohu se Slezákem a druhý jmenovaný prostřelil Dastycha mezi nohy – 2:0. A pro VS35,- bylo ještě hůř. Ve 12. minutě si naběhl na Vrbovu přihrávku Hylský a střelou v pádu zvýšil na 3:0. O minutu později vybojoval Pavlík balon pro Slezáka, ten mu ho vrátil a rázem to bylo 4:0!

Ve druhé půli už padly pouze dvě branky. Obě opět do Dastychovy brány. Hylský se ve 25. minutě nejlépe zorientoval a pohotově trefil odkrytou bránu VS35,-. Šestá branka Jump Boys by znamenala 200. gól v jejich historii. A také padla. Brankář David Čižinský poslal dlouhý pas před bránu soupeře a balon díky stínování Schwarze propadl Dastychovi mezi nohy. Dvoustý gól Jump Boys tak vstřelil překvapivě brankář.

Branky a nahrávky: 3. A. Schwarz (Slezák), 8. Slezák (A. Schwarz), 12. Hylský (J. Vrba), 13. Pavlík (Slezák), 25. Hylský, 27. Čižinský. Rozhodčí: D. Mucha – J. Špičák, bez karet. VS35,-: J. Dastych – Brant, Kopecký, Martínek, Antoš, Hulman, Lebeda, Černý, Jakoubek. Jump Boys: Čižinský – Pavlík, Šourek, Hylský, Husa – A. Schwarz, Slezák, J. Vrba.

Dřevo Tvrdík – Green Bar 4:3 pk. (2:0 - 1:0)

Dřevo Tvrdík mělo proti Green Baru výborný první poločas. Po trefách Hačky a T. Pospíšila vedlo 2:0! Jenže ve druhé půli si Green Bar uvědomil možné následky a zatopil pod kotlem. Ve 23. minutě snížil na 1:2 M. Frejlach a o tři minuty později vyrovnal D. Pipek – 2:2. Minutu na to už Green Bar vedl, když se znovu trefil M. Frejlach. Tato facka Dřevo Tvrdík znovu probudila a minutu před koncem vyrovnal B. Pospíšil na 3:3. Tento stav vydržel až do penalt, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem J. Veselý a Dřevo Tvrdík tak zaskočilo papírového favorita.

Branky a nahrávky: 8. Hačka (T. Pospíšil), 11. T. Pospíšil, 31. B. Pospíšil, rozh. pok. kop J. Veselý – 23. M. Frejlach (Zikmunda), 26. D. Pipek, 27. M. Frejlach (J. Veselý). Rozhodčí: D. Mucha – J. Špičák. ŽK: 16. Korejtko, 25. J. Veselý (oba GB). Bez využití. Dřevo Tvrdík: Petr Flégr – Herčík, Hačka, Kordiak, Z. Volenec, A. Volenec, J. Veselý, Červinka, T. Pospíšil, B. Pospíšil. Green Bar: Korejtko – Zikmunda, D. Pipek, Čmakal, M. Frejlach, J. Veselý, M. Votava.

Freaks – STS Chvojkovice 4:2 (1:0)

Od začátku zápasu se hrál vyrovnaný futsal, který rozsekl až gól v poslední minutě prvního poločasu. Petr Kozel naservíroval balon pro Jiřího Rejthárka a Freaks vedli 1:0.

Dvě minuty po přestávce vedli Freaks 2:0 po brance A. Dostála a jak se později ukázalo, dvoubrankový náskok byl nakonec klíčový. Ve 21. minutě sice Kocourek snížil na 1:2, jenže krátce na to Semínko krásnou střelou z trestného kopu znovu vrátil Freaks dvoubrankové vedení – 3:1. Bedřich Franc sice opět snížil na 2:3, ale rozhodující trefu obstaral dvě minuty před koncem znovu A. Dostál – 4:2.

Branky a nahrávky: 16. J. Rejthárek (P. Kozel), 18. A. Dostál (J. Rejthárek), 23. Semínko, 30. A. Dostál (P. Kozel) – 21. Kocourek, 28. B. Franc (Kocourek). Rozhodčí: D. Mucha – J. Špičák, bez karet. Freaks: Cink – M. Šváb, Semínko, L. Zelený, A. Dostál, P. Kozel, D. Dastych, J. Rejthárek. Chvojkovice: Peroutka – B. Franc, Kocourek, Böhm, Dostál, M. Král, Jirásek, Hurt.

Rolling Team – Soča Suchdol 7:4 (3:2)

Soča Suchdol začala proti Rollingu dobře. Už ve 4. minutě vedla 2:0 po brankách Malého a J. Špitálníka. Zvlášť první branka Malého byla výstavní. Jenže to bylo na dlouhou dobu od Soči vše. Svůj koncert rozehrál od 6. minuty Skokan z Rollingu, který přihrál na gól Auerovi – 1:2. V 10. minutě sám Skokan vyrovnal a do přestávky otočil skóre po asistenci Auera T. Kozel – 3:2.

Ve druhém poločase přišla 18. minuta, ve které nejenže rozhodnul zápas dvěma góly Skokan, ale sám tak zkompletoval hattrick – 5:2! Skokan však neměl dost a ve 24. minutě dal svou čtvrtou branku v zápase. Rolling Team vedl 6:2 a zápas se dohrával. Soča sice snížila trefami Radila se Špitálníkem, jenže poslední slovo si vzal ve 32. minutě Auer – 7:4!

Branky a nahrávky: 6. Auer (Skokan), 10. Skokan (T. Šváb), 14. T. Kozel (Auer), 18. Skokan (Auer), 18. Skokan (T. Šváb), 24. Skokan (T. Kozel), 32. Auer (T. Kozel) – 3. Malý (Radil), 4. J. Špitálník (Pacák), 26. Radil (Langr), 29. J. Špitálník (Langr). Rozhodčí: D. Mucha – J. Špičák, bez karet. Rolling Team: Špinka – Skokan, T. Kozel, Auer, T. Wolf, T. Šváb. Soča Suchdol: M. Novotný – Langr, P. Bříza, Ficbauer, Bohuňovský, Pacák, Radil, Malý, J. Špitálník.