STS Chvojkovice – Jump Boys (19:30)

Třetí hrací den CD*FL na státní svátek k výročí vzniku samostatného Československého státu v roce 1918 otevře duel dosud tápajících STS Chvojkovice Brod s nováčkem soutěže Jump Boys, který již minulý týden poznal, že hlavní soutěž bude jiná káva než kvalifikace, jenž projel jako nůž máslem. Nutno podotknout, že v minulém kole narazili na loňského mistra a superfavorita Green Bar.

Dřevo Tvrdík – Kantor&Spol. (20:00)

Hráči Dřevo Tvrdík sice získali překvapivý bod za remízu právě s traktorkou, ale nyní je čeká v pohodě hrající Kantor&Spol., který v prvních dvou kolech bodoval naplno a to rozhodně nepotkal žádné outsidery. Ani odchod Jakuba Vančury se na jejich hře příliš neprojevil. Tým naopak posílil Jiří Špitálník, který začal minulou sezonu právě v mužstvu Dřevo Tvrdík, ale pak se po špatných výsledcích týmu z Biosky vytratil. Zápasy v loňské sezoně vyzněly jasně pro Kantor&spol., který vyhrál 6:2 a 5:0.

Freaks – NC Palma (20:30)

Palma má těžký los, když je po porážce s Green Barem čeká další silný tým – Freaks. V prvním utkání Freaks s STS řádil zejména Tomáš Kozel, který vstřelil hattrick. Ale Palma už loni ukázala, že je nevyzpytatelný tým, když dokázala potrápit kohokoliv a hlavně začátek sezony měla jako na houpačce. I vzájemné zápasy byly vyrovnané (0:2, 2:1 z pohledu Palmy).

Teachers – Green Bar (21:00)

Vrcholem dne by měl být duel věčně ambiciózních učitelů proti mistrovi z Green Baru. Teachers v prvním utkání překvapivě klopýtli s Kantor&Spol., ale proti Soče se už jejich posily Hejduk a Frejlach předvedly v lepším světle. To Green Bar své dva úvodní duely zvládl bez ztráty kytičky a vede žlutou skupiny „Gazzy“ Gascoigneho.

Soča Suchdol – Energit HC (21:30)

Závěr dne obstará souboj kvalifikantů nováčka Energitu HC a stálice futsalové ligy Soči Suchdol, která obměnila svoji soupisku. V kvalifikaci měla navrch Soča, která ve svém lepším prvním dnu vyhrála 1:0. „Od Valů to byla lekce, ale proti Soči si věříme, nesmíme se pouštět do nesmyslného utočení a hrát ze zabezpečené obrany,“ pravil tiskový mluvčí Energitu David Mukařovský.

WWW.D10S.CZ