Jump Boys – Fitness Centrum 3:0 kon.

Zápas ukončen ve 31. minutě za stavu 5:5 po napadení rozhodčího hráčem Fitness Centra Tomášem Dejmalem

Zápas začal tak, jak každý. Hrál se vyrovnaný futsal. Jump Boys měli několik šancí, ale soupeře podržel dobře chytající Neprášek, někdy i za pomocí tyčí. Poprvé naopak udeřilo v 6. minutě na druhé straně, kdy pohlednou kombinaci Fitness Centra zakončil tvrdou ranou k tyči Vocel – 0:1. Jump Boys vyrovnali ve 12. minutě. Pavlík posunul míč patou na Slezáka a ten našel před prázdnou bránou Šourka – 1:1. Minutu před přestávkou se mistr ujal vedení, když se po přihrávce Čižinského prosadil ranou téměř z půlky hřiště Zelený. Hned po rozehrávce však bylo vyrovnáno, když míč za Čižinského záda dorazil Linhart – 2:2.

Po přestávce se začal zápas lámat od 21. do 26. minuty, kdy Jump Boys vypadli ze hry a Fitness Centrum vstřelilo tři góly. Jeden gól dal Antoš a dvěma brejky zkompletoval hattrick Linhart – 2:5. Pak však Fitness Centrum zbytečně znervóznělo a vyfaulovalo se. Jenže Jump Boys zahodili dvě nařízené desítky. Šourka vychytal Neprášek a Vojtíšek trefil tyč. Ve 29. minutě zužitkoval Hylského přihrávku Pavlík a snížil na 3:5. Ve 30. minutě přišel další faul soupeře, což psychicky neustál Antoš a uviděl druhou žlutou kartu. Penaltu do třetice proměnil Zelený – 4:5. Dvě minuty do konce tak Jump Boys měli přesilovku 4 na 3 a minutu a půl před koncem našel Pavlík před prázdnou bránou Slezáka – 5:5!

Zápas však měl nepříjemnou dohru. Když se rozhodčí Mucha chystal udělit druhou žlutou kartu za nadávky Martinkovi, přiběhl na hřiště jeho spoluhráč Dejmal, který strčil do sudího a vzal mu karty z ruky. Po následné strkanici Mucha zápas ukončil a kontumoval ve prospěch Jump Boys.

Branky a nahrávky: 12. Šourek (Slezák), 15. Zelený (Čižinský), 29. Pavlík (Hylský), 30. Zelený (pk), 31. Slezák (Pavlík) – 6. Vocel (Linhart), 15. M. Linhart (Antoš), 21. Antoš (Vocel), 23. M. Linhart, 26. M. Linhart. Rozhodčí: Mucha, Onderka. ŽK: Martinek, Antoš (oba FC). ČK: 30. Antoš, 31. Martinek, 31. Dejmal (vš. FC).

Jump Boys: Čižinský – Hylský, Husa, Šourek, Zelený – Pavlík, Slezák, Vojtíšek.

Fitness Centrum: Neprášek – Martinek, Antoš, Dejmal, Vocel, M. Linhart.

Kantor&Spol. – VS35,- 6:3 (4:0)

Kantor&Spol. si zápas rozehrál výborně během první půle. Rychlé branky Růžičky a Blažka poslaly jejich tým do vedení 2:0. Do přestávky se ještě trefila nová akvizice Kantoru Ondřej Císař a na 4:0 zvýšil Fuksa.

Ve druhé půli se probudili i hráči VS35,-. Pospíšil s Černým snížili na rozdíl dvou branek, ale klíčové bylo, že futsalisté VS35,- nevstřelili kontaktní gól. Ve 29. minutě totiž zvýšil na 5:2 Blažek. Jarkuliš sice vzápětí snížil na 3:5, ale konečné slovo měl M. Růžička – 6:3.

Branky a nahrávky: 2. M. Růžička, 5. Blažek (Fuksa), 10. Císař (Fuksa), 14. Fuksa, 29. Blažek (Císař), 32. M. Růžička (Císař) – 20. T. Pospíšil, 22. Černý (Kopecký), 31. Jarkuliš (M. Šváb). Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet.

Kantor: Moc – Blažek, M. Růžička, Fuksa, Císař, Piskač, Tvrdý.

VS35,-: Korejtko – Hulman, Filipec, M. Šváb, Kopecký, Jarkuliš, Černý, Lebeda, T. Pospíšil.

Restaurace Na Valech – Green Bar 3:8 (2:0)

Restaurace Na Valech měla povedený první poločas. Stará garda hrála jako před lety a Vlach vybídl ke skórování J. Růžičku. Další branky servíroval svým spoluhráčům Ďoubal, ale pochopení pro to neměl brankář Green Baru T. Výborný. Na poločasových 2:0 pak zvýšil Vančura po asistenci Jíchy až ve 12. minutě.

Ve druhé půli však ovládl hru Green Bar. Váňa dvěma trefami srovnal a třetí gól dal pěknou hlavičkou Špičák – 2:3. Zteče restaurace likvidoval pozorný brankář Výborný, který se na začátku sezony potkal se skvělou formou. Jeho spoluhráči ho pak podpořili v útoku. Váňa nakonec vstřelil čtyři branky a jeho tým zvítězil zaslouženě 8:3.

Branky a nahrávky: 2. J. Růžička (Vlach), 12. Vančura (Jícha), 30. Vančura (Auer) – 19. Váňa (Špičák), 22. Váňa (pk), 24. Špičák (M. Votava), 25. Bilinkiewicz (Špičák), 27. Špičák (M. Frejlach), 31. Bilinkiewicz (Špičák), 32. Váňa, 32. Váňa (M. Frejlach). Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet.

Restaurace Na Valech: Šilhan – J. Růžička, Vančura, Vlach, Ďoubal, Jícha, Auer.

Green Bar: T. Výborný – M. Votava, Bilinkiewicz, M. Frejlach, Váňa, Špičák.