První třetina začala šancí hostů, ale branka z toho nebyla. Domácí zahrozili několikrát po sobě, ale dvakrát jim šance pochytal brankář a jednou pálili nad branku. Následovaly šance na obou stranách, ale jak domácí Jiří Schwarz, tak hostující útočník své příležitosti nevyužili. Ve dvanácté minutě si chuť spravil Jiří Schwarz, který dostal míček za hostujícího gólmana a otevřel skóre utkání. O necelé dvě minuty později přidali Kutnohorští další branku, tentokrát skóroval Martínek. Během následující minuty dali domácí třetí branku utkání zásluhou Vojtěcha. První dějství skončilo vedením 3:0 pro Kutnou Horu.

Druhou třetinu začali lépe pražští florbalisté, už půl minuty po původní buly snížil Lipus. Ve čtvrté minutě ale domácí opět navýšili své vedení, když se prosadil Popek, který mířil přesně do šibenice. Zanedlouho poté vstřelil kutnohorský Zelený pátou branku domácích, když dorážel míček do prázdné brány. Další branka padla až po deseti minutách hry, vstřelil ji domácí Dus, který se dokázal zorientovat a z otočky propálil brankáře Hejtíka. O minutu a půl později dal sedmou branku Kutnohorských Vokřál, který nedal brankáři hostí šanci. Domácí florbalisté mohli přidat ještě jednu branku, ta ale díky teči jednoho z pražských obránců nepadla. Druhá třetina tak skončila za stavu 7:1 pro domácí.

Poslední třetina začala šancí domácích, ale Martínek pálil nad bránu. Ani Dus nevyužil svou příležitost, když trefil brankáře hostů. Zahrozili také hosté, ale míček se za záda Bochníčka díky bloku obránce nedostal. V osmé minutě využil svou šanci Procházka a vstřelil tak druhou branku hostů, odpovědět mohl Vokřál, ale brankáře hostů nepřekonal. Minutu a čtvrt před koncem utkání napřáhl kutnohorský Petrásek, který propálil shluk hráčů a míček se zastavil až v síti. Hosté už pouze upravili výsledek čtyřicet vteřin před koncem zápasu, když se prosadil Slavík. Kutná Hora tak porazila Olymp Praha 8:3.

Kutná Hora – Olymp Praha 8:3 (12. J. Schwarz, 13. Martínek, 14. Vojtěch, 24. Popek, 26. Zelený, 26. Dus, 27. Vokřál, 59. Petrásek – 21. Lipus, 48. Procházka, 60. Slavík). Kutná Hora: Bochníček, Dlouhý – Chalupa, J. Schwarz, Rejna, Dus, Popek, Listík, Zelený, Petrásek, Vojtěch, Staňo, O. Schwarz, Martínek, Tvrdík, Vokřál. Trenér Jan Třískala. Olymp Praha: Hejtík, Dvořák – Hojdar, Chodl, Štifter, Procházka, Lauda, Nesnídal, Moučka, Jurášek, Slavík, Budil, Beck, Lipus. Trenér Jakub Krise.