První branka padla v deváté minutě první třetiny, když se prosadil hostující Šejvl po asistenci Čubirky. To byla jediná branka první třetiny, domácí sice hráli přesilovou hru, ale nedokázali ji využít. Ve druhé třetině dával druhou branku Hradc Králové Erbs po přihrávce Stružinského. V jednatřicáté minutě padla třetí branka hostů, postaral se o ni Erbs, asistoval Stružinský. Pak přišla první branka domácích, kterou dal po přihrávce Staňa Schwarz. Hosté ale o chvíli později opět odskočili o tři branky díky brance Hegera. Ještě ve druhé třetině dal druhou branku domácích Vojtěch.

Ve třetí třetině padly tři branky, obě dali domácí, nejdříve se prosadil Petrásek v jednapadesáté minutě. O devět vteřin později bylo vyrovnáno, další branku FBC dal Staňo. Další branka nepadla, následovalo prosloužení, které o vítězi taktéž nerozhodlo. Na samostatné nájezdy se dařilo více hostům, domácí neproměnili tři ze čtyř pokusů. Vítězný nájezd obstaral hostující Heger.

Kutná Hora – Hradec Králové 4:5 na nájezdy (35. J. Schwarz, 39. Vojtěch, 51. Petrásek, 52. Staňo – 9. Šejvl, 26., 31. Erbs, 35. Heger)

Kutná Hora: Bochníček – Tvrdík, Listík, Vojtěch, Hampl, Novotný, Rejna – Staňo, Petrásek, Spurný, Dus, J. Schwarz, Chalupa. Trenér Adam Rowe.

Hradec Králové: Šimeček – Urban, Čubirka, Ruprich, Vlášek, Černý, Petera, Heger, Erbs, Šejvl, Stružinský, Elicer. Trenér Jakub Černý.