Kutná Hora - Rudná 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

„Zaspali jsme první dvě třetiny. Když začneme hrát až v poslední třetině a nejsme silní v koncovce, to se těžko vyhrává. V dalším zápase musíme hrát lépe a hlavně častěji střílet a urvat vyrovnávající bod. Děkujeme soupeři a fanouškům, že dorazili,“ komentoval první domácí utkání trenér Kutné Hory Adam Rowe.

Branka KH: 47. Schwarz (Rejna). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Střely na branku: 22:25. Diváci 180.

Kutná Hora: Bochníček B. (Dlouhý) - Rejna, Novotný, Spurný, Tvrdík, Jedlička, Schwarz, Petrásek, Hampl, Listík, Chalupa, Zelený, Vojtěch, Danda, Vavřina, Měšťánek.

Z přípravného fotbalového utkání Čáslav komb. - Český Brod B (5:1)
Čáslav do jara nevstoupila dobře, na domácí půdě podlehla Hlinsku

Kutná Hora - Rudná 5:6 pp (2:0, 0:1, 3:4 – 0:1)

„Oproti předešlému zápasu se hrál jiný florbal a věřím, že si to publikum užilo. Děkujeme za famózní atmosféru. Děkuji klukům za suprovou sezonu a za skvělé výkony. Výborná zkušenost, vlastně největší úspěch v klubu. Soupeři přeji hodně štěstí do dalších kol,“ řekl po vyřazení trenér Rowe.

Branky KH: 10. Hampl (Listík), 17. Schwarz (Rejna), 45. Listík (Petrásek), 53. Špaček (Jedlička), 58. Schwarz (Rejna). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Střely na branku: 31:27. Diváci 183.

Kutná Hora: Dlouhý (Bochníček B.) - Rejna, Novotný, Spurný, Tvrdík, Jedlička, Schwarz, Petrásek, Hampl, Listík, Chalupa, Zelený, Vojtěch, Danda, Vavřina, Měšťánek, Špaček.