Soupeřem Kutné Hory bude v neděli Znojmo. „Doufám, že šance na postup bude větší než proti Pardubicím. Pardubice vyhrály zaslouženě a byly lepší. My jsme proti nim hráli dobře pouze tři třetiny a to bylo málo," upozornil trenér juniorů Jan Třískala. Odvetu v Pardubicích prohráli Kutnohorští 2:5.

„O Znojmu tolik informací nemám, ale co jsem viděl na videu, tak zhruba víme, jak hrají. Myslím si, že se na ně dobře připravíme. Rozhodně to nebude špatný celek, když se dostal tak daleko," řekl trenér Kutné Hory.

Tým FBC začíná opět doma a na odvety pojede do Znojma. Je tedy znovu papírově slabším soupeřem. „Z těch čtyř celků bychom měli být papírově nejhorší, protože jsme měli po základní části jako vítěz nejméně bodů. Na druhou stranu je ta naše divize nejkvalitnější. Je to celkem logické. Jsme na tento fakt připravení. Do Znojma se těšíme a hlavně jsme zvědaví, kolik diváků nás dorazí podpořit do Kutné Hory," vysvětlil Třískala.

Ze sestavy Kutné Hory vypadl jeden zraněný hráč. „Tým kompletní nebude, protože se v Pardubicích zranil Standa Bříza. Je po otřesu mozku," prozradil Třískala a pozval fanoušky na zimní stadion: „Hrajeme útočný florbal a myslím si, že bude padat hodně gólů. Věřím, že tam kluci nechají všechno a půjde o vyvrcholení určité fáze v mládežnické kategorii. Chceme se rozloučit co nejlépe."

2. kolo play up o juniorskou extraliguFBC Kutná Hora – TJ Znojmo Laufen CZ (neděle od 15.30 hod. na ZS)