SKP Olympia Kutná Hora B – TJ Kyje 7:4 (3:0, 2:2, 2:2)

Olympia měla od začátku převahu, když přehrávala soupeře hlavně rychlou kombinací. Od druhé třetiny se hra vyrovnala, ale hráči Kutné Hory si neustále udržovali dostatečný náskok a výhru si bez problému kontrolovali.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 6. Oliva (Muras), 8. Macháček (Dojčiak), 12. Jelínek (Oliva), 21. Jelínek (Oliva), 24. Jaroš (Macháček), 25. Jelínek (Oliva), 26. Jelínek (Janeček). Vyloučení: 1:0, využití 0:1. Sestava: Nosál – Janeček, J. Dušek – Volný, V. Dušek – Jelínek, Muras, Oliva – Jaroš, Dojčiak, Macháček.

TJ JM Chodov C – SKP Olympia Kutná Hora B 10:4 (5:1, 1:3, 4:0)

Kutnohorští sice vedli 0:1, pak ale dostali během první třetiny nášup pěti gólů a zdálo se být po zápase. Olympia ale vystřídala gólmana a zvýšila tempo hry a napadání soupeře, povedlo se jí snížit na rozdíl dvou branek, ale neproměněné další šance a dobře zvládnuté brejkové situace Chodova měly za následek krutý výsledek, jenž neodpovídá síle obou soupeřů.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 3. Oliva (Jelínek), 13. J. Dušek (Muras), 18. Jelínek (Oliva), 23. J. Dušek (Muras). Vyloučení: 0:1, využití 1:0. Sestava: Mokošín (od 13. minuty Nosál) – Janeček, J. Dušek – Volný, V. Dušek – Jelínek, Muras, Oliva – Jaroš, Dojčiak, Macháček.