FBC Kutná Hora připravila pro své členy v rámci celotýdenního programu několik tréninků pod taktovkou zkušených a elitních hráčů superligové Sparty Prahy. Do Kutné Hory postupně zavítali obránce Jan Marvánek, reprezentační bek Milan Garčar a brankář Martin Beneš. Tuto trojici doplnil odchovanec kutnohorského florbalu Michal Kareš! Fotogalerii z tréninků hledejte na www.zonerama.com/fbckutnahora1.

To hlavní ale přijde o víkendu. V sobotu se ve sportovní hale Klimeška uskuteční turnaj dorostenek a žen. Dopoledního turnaje dorostenek se zúčastní kromě domácího výběru i Tigers Praha, SK Florbal Benešov a Spartak Pelhřimov. Ve 12 hodin dorostenky vystřídají ženy, které čekají turnajové zápasy se Spartou Praha, FBC Texas a se Světlou nad Sázavou.

V neděli dopoledne proběhne v Klimešce turnaj mládeže a poté už své historicky první soutěžní zápas na domácí půdě sehraje mužský A tým. V divizní předehrávce vyzve TJ Sokol Královské Vinohrady B. Poté se na řadu dostane tahák celé akce, utkání naší nejvyšší soutěže. V rámci 2. kola Tipsport Superligy se střetne ACEMA Sparta Praha a Panthers Otrokovice.

Více informací nejenom o akci naleznete na webových stránkách www.fbckutnahora.cz, či na facebookovém profilu oddílu FBC Kutná Hora – florbal.

Program ve sportovní hale Klimeška

Sobota 8. září:
8:00 – 12:00 Turnaj dorostenek
12:00 – 17:00 Turnaj žen

Neděle 9. září
8:00 Turnaj mládeže
15:00 Divize: FBC Kutná Hora x TJ Sokol Královské Vinohrady B
18:00 Tipsport Superliga: ACEMA Sparta Praha x Panthers Otrokovice