Kutná Hora - Viking Kobylisy B 8:3

Utkání se hrálo ve vysokém tempu, kdy se hra přelévala ze strany na stranu a v držení míčku se pravidelně střídaly oba týmy. Skóre utkání otevřela Kutná Hora, Kobylisy dokázaly ale vždy zareagovat a celou první část držely krok. Od druhé třetiny přebrali otěže zápasu Kutnohorští a začali diktovat tempo hry. Výsledkem je jasné vítězství o pět branek.

Branky KH: 2 Trník Ma. (Trník Mi., Němec M.), 2 Trník Mi. (Trník Ma.), Němec M. (Beil), Holub, Martin (Beil), Vašíček (Němec M.).

Kutná Hora - Pitbulls Kolín 11:2

Kutná Hora vstoupila do zápasu ve stejném tempu a stylu, jako končila první utkání. Kolín byl aktivnější, byl hladový po míčku, ale Kutnohorští si s tím s ledovým klidem vždy poradili. Během prvních dvou třetin diktovala Kutná Hora hru, což se projevilo na vysokém vedení 9:0. Kolín v poslední třetině začal více napadat rozehrávku soupeře, hrozil z brejkových situací a dokázal dokonce dvakrát skórovat a kosmeticky upravit skóre utkání. Kutná Hora však vzápětí přidala další dvě branky a mohla se radovat z vysokého vítězství a důležitého bodového zisku.

Z hokejového utkání Krajské ligy Kolín B - Kutná Hora (2:3 pp)
Poslední Sršni připravili lídrovi pořádný šok. Na jeho ledě si sebrali dva body

Branky KH: 3 Trník Ma. (Měšťánek, Trník Mi., Franc V.), 3 Trník Mi. (2 Trník Ma., Vašíček), 2 Martin, Němec M. (Trník Ma.), Vašíček (Beil), Měšťánek (Trník Mi.).

I když jsme se museli v první třetině prvního zápasu srovnat, abychom se soupeřem nehráli hru nahoru - dolů, kluci předváděli, že umí hrát nádherný florbal. Dařilo se nám kombinačně, střelecky, ale co je nejdůležitější, týmově! Lepší výkon jsem od kluků ještě neviděl,“ byl z výkonu nadšený kutnohorský trenér Adam Rowe.

Sestava Kutné Hory: Kareš, Franc V. - Beil, Holub, Němec M., Martin, Kobylarz, Měšťánek, Trník Ma., Trník Mi., Franc J., Vavřina, Vašíček.