„Soupeřem mých svěřenců byl celek Lokomotivy, který získal doposud v soutěži jeden bod, na jeho hřišti jsme zvítězili ve druhém kole 26:20," upozornil před zápasem trenér Jiskry Petr Felis.

Jiskra Zruč n. S. – Lokomotiva Vršovice 22:13 (11:6)

Hráči pražského celku se potýkají s virózou, a tak přijeli k utkání pouze s jedním hráčem na střídání. Začátek utkání byl vyrovnaný a v 10. minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:2. Poté domácí hráči zpřesnili obrannou činnost a začali svého soupeře převyšovat. Získali postupně rozhodující náskok, v poločase odcházeli do kabin s pětibrankovým náskokem – 11:6.

Ve druhé části hry domácí házenkáři obrat v utkání nepřipustili a své vedení postupně navyšovali, v 50. minutě vedli 17:10. V závěrečných deseti minutách se prosadili ještě pětkrát a navýšili výsledek na závěrečných 22:13.

Trenér domácí Petr Felis měl důvod ke spokojenosti: „Utkání mělo jednoznačný průběh, hosté zlobili jen v prvních deseti minutách. K poslednímu střetnutí podzimu zajíždíme do Mostu."

Sestava a branky Jiskry: Vodrážka - M. Vrzáček 7, Hejl 4, M. Felis 3, Havránek 3, Kovařík 2, Korel 1, Lefner 1, P. Vrzáček 1, Koubský.