Benago - Mělník 1:1

Týmy se o body podělily. Jako první dali branku domácí, hosté srovnali po půlhodině hry.

Už v první minutě se mezi tři tyče trefil zručský Štorc. Pak Mělo Benago další čtyři velké příležitosti po samostatných nájezdech, ale nic z toho nebylo. "Opět se ukázalo, že neproměňování vyložených šancí je největší slabinou Benaga v nové sezoně," uvedl po utkání domácí vedoucí mužstva Petr Kubálek. Benago bylo sice v prvních minutách aktivnější, postupem času přebírali iniciativu hosté. Ale domácí hrozili z brejků.

Ve druhém poločase padla také jedna branka, kterou dal ve 30. minutě hostující Socher. "To byl takový šťastný gól," hlesl Kubálek.
Pak měl velkou šanci domácí Světlík, ale nic z toho nebylo. V posledních minutách se další příležitosti nerodily a nezměnil se ani stav. "Pak už to bylo bez šancí, zápas mě zklamal.

Benago má na svém kontě po čtyřech kolech jediný bod a to hrálo poslední tři utkání doma. "Už je to špatné," přiznal vedoucí zručského mužstva.

Branky: 1. Štorc - 30. Socher. Poločas: 1:0. Benago: Krajč - Štorc, Světlík, Stojaník, Müller, de Oliveira, A. Simitči, Fitzel. Mělník: Bartyzal - Beránek, Spal, Čermák, Socher, Neuman, Pokorný, Průcha, Brožek, Bouška, Horák.