Už pár vteřin po začátku utkání zahrozili hosté, ale střela šla mimo domácí bránu. Ještě v první minutě padla první branka utkání, kutnohorský hráč poslal míč přímé do šibenice brány Libodřic. Domácí byli aktivnější, jejich střelu zblokoval hostující obránce na roh, ze kterého pak měli kutnohorští futsalisté další šanci, kterou vychytal libodřický brankář na další rohový kop. Z dalšího rohu přeběhl Pacák míč a byla z toho dobrá šance domácích, která ale skončila dalším rohovým kopem. Další šanci domácích vychytal opět hostující brankář, který si poradil také s tvrdou střelou Kutnohorských.

Hostům se v prvním poločase moc nedařilo, netvořili si příliš příležitostí, jednu z nich navíc poslal hostující útočník vysoko nad domácí bránu. Naopak na druhé straně měli Kutnohorští jednu šanci za druhou, jednu z nich vyrazil brankář na aut, další šanci domácích měl Kalfiřt, který si poradil s hostujícím obráncem, a jeho následující střela skončila na tyči Libodřic. Po dlouhé době pak zahrozili hosté, ale po průniku byl u míče rychleji domácí brankář a při další šanci šla střela nad bránu. Na druhé straně zahrozil Mukařovský, jeho střela skončila na noze brankáře. Hosté si o chvíli později vytvořili velkou příležitost, ale opět pálili mimo bránu a ani střela z úhlu neskončila brankou. Ani další šance hostů v podobě přízemní střely se do brány nevešla. Po výhozu domácího brankáře si hosté mohli dát dokonce vlastní gól, když libodřický obránce hlavičkoval za sebe a míč těsně neskončil v bráně hostů. Další šanci měli Kutnohorští, ty ale nepotěšil hostující gólman, který střelu chytil.

Domácí zvýšili vedení po kombinaci, na jejímž konci byl Pacák před prázdnou bránou. O chvíli později střílel Mukařovský, ale branka z toho nepadla, to až o chvíli později, když domácí přehráli svého soupeře a zakončovali do prázdné brány. Hosté pak měli obrovskou šanci, ale střela se odrazila od tyče pryč. První poločas skončil vedením domácích 3:0.

Co se hostům nepodařilo v celém prvním poločase, dokázali na začátku druhého, když hráč Libodřic obehrál brankáře a zakončoval do prázdné brány. Další branku dali hosté po přečíslení dva na jednoho. O chvíli později dali branku domácí, Mukařovský se po několika pokusech prosadil střelou po zemi. Hosté dali další gól, ale pro faul domácího obránce neplatila, obránce Kalfiřt dostal za faul červenou kartu a domácí hráli v oslabení. V tom se ale hosté neprosadili a Kutnohorští tak oslabení přežili. Pěknou akci, na jejímž konci gólově zakončoval lobem jeden z útočníků, předvedli hosté, jenže domácí kontrovali brankou na druhé straně.

Druhý poločas přinesl několik branek, další dali hosté po rohovém kopu. Kutnohorští zahrávali penaltu, tu proměnili, ale museli ji zahrávat ještě jednou, i druhý pokus byl úspěšný a domácí si tak připsali další zářez. Ještě jednu branku dali domácí z protiútoku, to byla poslední branka utkání. Hráči N. P. C. Kutná Hora porazili Libodřice 7:4.

N. P. C. Kutná Hora – Libodřice 7:4 (3:0)