Až nečekaně snadno si slánský Hrasl poradil s rezervním celkem mělnického Olympiku, v jehož celku nastupují většinou loňští mělničtí junioři. Ani ti však nestačili pohybu, natož zkušenosti domácích. Hrasl o své výhře rozhodl již v prvním poločase, ve druhém si skóre pouze vylepšoval. Může se tak dál chlubit členstvím ve vedoucí trojici, která ještě neztratila ani bod.

Vysokého vítězství dosáhli i borci vedoucího celku z Kralup, kteří šestnácti zásahy deklasovali neškodné hosty z Rohožníku. Ti se tak posunují ke dnu tabulky, zatímco o AFC Kralupy se začíná hovořit jako o jedním z favoritů postupu.

Třetí místo patří zkušeným futsalistům Ebárny Kladno, kteří především díky výkonu a brankám v prvním poločase přehráli hostující Atmos FK Bělá p. B. Hosté ve druhém poločase sice přidali, konto Kladna se jim podařilo zatížit čtyřmi brankami, jenže jejich snaha stačila pouze na korekci nepříznivého stavu.

Kvalitní podívanou přinesl i duel do té doby posledních celků ve slánském derby. První půle přinesla vyrovnanou partii, kdy hosté z Unionu dokonce vedli rozdílem dvou zásahů. Jenže ve druhé části hry začali dominovat zkušenější domácí a výsledek se dostavil. Hodně k tomu pomohl i fakt, že se Foboz konečně sešel v poměrně kvalitní sestavě.

S tím naopak měla překvapivě problém rezerva Třebusic, proto v roli hostí dokázala hrát vyrovnanou partii s domácími benešovskými tenisáky pouze v první půli. Pak už se konaly jen střelecké úspěchy na straně domácího celku.

Dobře si v dalším dějství vedl i nováček Legie Příbram. I ten sahal po plném bodovém zisku, dokonce na půdě tradičního účastníka přeboru Atlantic Rakovník. Legie dokonce po prvním poločase vedla. Urputná bitva ve druhé části zápasu však už střelecký úspěch Legii nepřinesla, zatímco Rakovník se trefil jen jednou. Přesto po utkání mohl být nakonec více spokojenější příbramský nováček, který zatím drží pro něj určitě slušné 6. místo.

Výsledky 3. kola krajského přeboru: Tenisáci Benešov – PK Třebusice B 5:2 (1:1), TZ Atlantic Rakovník – Legie Příbram 4:4 (3:4), FC Foboz Slaný – FK Union Slaný 11:6 (4:4), Hrasl Slaný – Olympic Mělník B 11:1 (5:1), Ebárna Kladno – Atmos Bělá p. B. B 9:4 (4:0), AFC Kralupy – Rohožník Praha 21 16:5 (8:2).

1. AFC Kralupy 3 3 0 0  36:11  9
2. Hrasl Slaný 3 3 0 0  22:7   9
3. Ebárna Kladno 3 3 0 0  25:16  9
4. Tenisáci Benešov 3 2 0 1  11:11  6
5. Atl. Rakovník 3 1 2 0  15:12  5
6. Legie Příbram 3 1 1 1  15:11  4
7. PK Třebusice B 3 1 0 2  12:15  3
8. Foboz Slaný 3 1 0 2  18:22  3