Teachers – STS Chvojkovice (19:30)

6. hrací den otevře duel dvou týmů, které před sezonou patřily do širšího okruhu favoritů, jenže zatím oba dokázaly zvítězit jen jedinkrát a zůstávají daleko za očekáváním. STS stále čeká na probuzení ex-kanonýra Bedřicha France jak na smilování. Naopak učitelé, pokud chtějí v nabité modré skupině uspět, musí jistě zlepšit koncentraci na utkání a též vypomoci Zdeňkovi Hejdukovi s bodovou produkcí. V loňské sezoně v jediném vzájemném zápase vyhrálo STS 3:2.

Green Bar – Energit HC (20:00)

Druhé utkání snad nemůže nabídnout více protikladů. Lehce hrající superfavorit Green Bar proti Energit HC, který vsází hlavně na zarputilost a tvrdost, ale nutno podotknout, že jim to zatím nese úspěch, když sehrál 3 vyrovnané utkání a vytěžili z nich dvě výhry. Když však narazil na favorizovaná Vala, byl z toho výprask, tak Energit doufá, že se to proti Green Baru opakovat nebude.

Restaurace Na Valech – Soča Suchdol (20:30)

V repríze loňského čtvrtfinále narazí Soča, která zatím získala pouze 1 bod, na Vala, která společně s Green Barem mají plný počet bodů. Jestli bude vedoucí dvojice kanadského bodování ligy Sýs - Vančura pokračovat ve výkonech z posledních duelů, bude rapidně klesat už tak malá šance Soči. V loňské sezoně se týmy střetly třikrát a v základní části zvítězila Vala 6:4 a v play-off 10:4 a 6:0.

VS35,- - Freaks (21:00)

I další utkání kopíruje loňské čtvrtfinále, jenže VS35,- v dosavadním průběhu ještě nevyválčilo ani bod. Freaks zatím mají bilanci výher a proher vyrovnanou, je však nutno podotknout, že porážku jim připravily favorizované týmy Jump Boys a Green Bar. V loňské sezoně v základní části vyhrálo VS35,- 3:2 a bylo úspěšnější i ve zmiňovaném čtvrtfinále, kdy sice v prvním zápase prohrálo 1:2, ale ve druhém zvítězilo 4:2 po prodloužení a postoupilo.

Kantor&Spol. – Jump Boys (21:30)

Závěr obstarají týmy Kantor&Spol. a Jump Boys, kteří mají shodně po jedné prohře s vedoucími týmy skupin. Jump Boys však poslední tři utkání vyhráli s impozantním skóre 18:2, tak se Kantor&Spol. bude muset opravdu vytáhnout, aby měl naději na úspěch. To, co předvedl minulý zápas s Valy (1:6), by rozhodně na rozjeté „skokany“ stačit nemohlo.

WWW.D10S.CZ