VS35,- - Kantor&Spol. 1:2 pk (1:1 – 0:1)

První duel vyhrál tým VS35,- a i ten druhý začali jeho hráči lépe. V 7. minutě otevřel skóre Ondřej Černý. Kantor se gólově vzchopil dvě minuty před přestávkou, kdy vyrovnal na 1:1 Martin Fuksa. Ve druhém poločase ani prodloužení branka nepadla a tak došlo na pokutové kopy. Jelikož z týmu VS35,- nepřekonal brankáře M. Moce nikdo, stačila jediná proměněná penalta na straně Kantoru, kterou si připsal Michal Růžička. Jeho tým tak vyrovnal sérii na 1:1.

Branky a nahrávky: 7. Černý (Štefl) – 14. Fuksa (Blažek), rozhodující pk M. Růžička. Rozhodčí: Mucha – Müller. Bez karet. Stav série: 1:1.
VS35,-: Korejtko – M. Šváb, Hačka, R. Menšík, Štefl, Lebeda, Černý.
Kantor: M. Moc – Fuksa, Výborný, Blažek, M. Růžička, Zeman.

Green Bar – STS Chvojkovice 4:3 pk (2:2 – 3:2)

I ve druhém utkání viděli diváci pořádné drama. Green Bar se ujal vedení už ve 3. minutě po střele Dušana Pipka, ale během deváté minuty Chvojkovice výsledek otočily. Nejprve vyrovnal Čunderlík a po něm poslal Chvojkovice do vedení Kocourek. Green Bar se však za dvě minuty oklepal a Dušan Pipek svým druhým gólem znovu vyrovnal.

Ve druhém poločase nakročil za vítězstvím Green Bar, který ve 31. minutě zvýšil na 3:2 zásluhou Veselého, jenže hned po něm přišly Chvojkovice s odpovědí: Kocourek svým druhým gólem v zápase poslal zápas do prodloužení. V něm už žádná branka nepadla.

Penaltový rozstřel mohly vyhrát Chvojkovice, kdyby ve třetí sérii Čunderlík překonal T. Výborného. To se nestalo, a když vzápětí T. Výborný vychytal i France, zápas rozhodl přesnou trefou Jan Veselý. Green Bar vede 2:0 na zápasy.

Branky a nahrávky: 3. D. Pipek (J. Veselý), 11. D. Pipek (J. Veselý), 31. J. Veselý (M. Votava), rozhodující pk J. Veselý – 9. Čunderlík (Böhm), 9. Kocourek (Franc), 31. Kocourek (Franc). Rozhodčí: Mucha – Müller. Bez karet. Stav série: 2:0.
Green Bar: Peroutka – Franc, Jirásek, Vácha, Čunderlík, Böhm, Kocourek.
Chvojkovice: T. Výborný – M. Votava, J. Veselý, Brudný, Bilinkiewicz, D. Pipek.

Fitness Centrum KH – Rolling Team 1:3 (0:2)

Rolling Team nastoupil v hodně oslabené sestavě. Neměl ani jednoho brankáře, do brány tedy musel obránce Seifert. Chyběl i nejproduktivnější hráč týmu Tomáš Kozel. A tak hra Rollingu připomínala místy power play. Dlouho byl stav 0:0, až ve 13. minutě využil Skokan zaváhání obrany Fitness Centra a oslabený Rolling vedl 1:0. Do přestávky dokonce zvýšil na 2:0 Jícha.

Konec zastřelování Fitness Centra dostál ve 22. minutě Antoš, který konečně prostřelil Seiferta – 1:2. Jenže další branky nepřicházely, i když mělo Fitness Centrum velké šance. Rolling vše ustál a ve 29. minutě udeřil, když se podruhé v utkání prosadil Skokan – 1:3. Na tento vývoj už nikdo nereagoval a tak Rolling Team zdramatizoval celou sérii.

Branky a nahrávky: 22. Antoš (Semínko) – 13. Skokan (T. Šváb), 16. Jícha (T. Šváb), 29. Skokan (T. Šváb). Rozhodčí: Mucha – Müller. Bez karet. Stav série: 1:1.
Fitness Centrum KH: L. Novotný – Dejmal, Antoš, Šesták, Semínko, Dastych.
Rolling Team: Seifert – Jícha, Skokan, Kutil, T. Šváb.

Jump Boys – N. P. C. Kutná Hora 2:1 pp (0:0 - 1:0)

Před posledním zápasem počítal mistrovský tým Jump Boys ztráty. A to velké. Kvůli zranění nemohli nastoupit Šourek se Slezákem a vykartování byli Schwarz se Zeleným. Do sestavy se však vrátil po dvouměsíční stáži v Německu obránce Josef Hylský. Týmu N. P. C. chyběli bratři Vokounové po incidentu z prvního zápasu.

Jump Boys vsadili na styl Chelsea a bránili poctivě od půlky hřiště. Pár příležitostí N. P. C. pochytal Čižinský a několik nadějných brejků na druhé straně také neskončilo brankou. Zlom přišel až po přestávce, když se v 18. minutě prosadil po zpětné přihrávce od Kalfiřta Jeřábek – 0:1. Jump Boys museli otevřít hru a začaly se tvořit šance na obou stranách. Čižinský držel naděje Jump Boys a vyplatilo se mu to. Ve 31. minutě rozehrál Husa aut na M. Novotného a jeho střela skončila za zády Záhrobského – 1:1.

Podruhé v této sérii tak došlo na prodloužení, které trvalo jen osm vteřin. Pavlík převzal po rozehrávce míč od Vojtíška, prošel po pravé straně a prostřelil Záhrobského. Jump Boys jsou tak jeden krok od postupu do Final four.

Branky a nahrávky: 31. M. Novotný (Husa), 33. Pavlík (Vojtíšek) – 18. Jeřábek (Kalfiřt). Rozhodčí: Mucha – Müller. Bez karet. Stav série: 2:0.
Jump Boys: Čižinský – Husa, Hylský, M. Novotný – Pavlík, Vojtíšek.
N. P. C. Kutná Hora: Záhrobský – Pašiak, Lagron, Jeřábek, Havlíček, Král, Kraus, Biroš, Kalfiřt.

III. zápasy čtvrtfinále CD*FLčtvrtek 2. dubna 2015, SH Bios

19.30 h.: VS35,- - Kantor&Spol.
20.10 h.: Jump Boys – N. P. C. Kutná Hora
20.45 h.: Green Bar – STS Chvojkovice
21.20 h.: Fitness Centrum KH – Rolling Team