NC Palma – VS35,- 3:4 (2:3)

Souboj týmů, které ještě nevyhrály, začala lépe VS35,-. Ve 3. minutě se totiž prosadil Lebeda. O chvíli později ho napodobil Thieme. Zaskočená Palma ale odpověděla vzápětí gólem Mar. Hubáčka – 1:2. V 10. minutě srovnal po přihrávce brankáře Mil. Hubáčka Rác, jenže nerozhodný poločasový stav nevydržel. Trefil se Holub a VS35,- znovu vedla. Po přestávce se rozhodovalo až na konci. Klíčový byl gól Holuba na 2:4, protože na ten už Palma odpověděla pouze jednou brankou Pospíšila – 3:4.

Branky a nahrávky: 6. Mar. Hubáček (Pospíšil), 10. Rác (Mil. Hubáček), 22. Pospíšil (Mar. Hubáček) – 3. Lebeda (Holub), 5. Thieme (Hruška), 13. Holub (Zeman), 21. Holub. Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. NC Palma: Mil. Hubáček – Mar. Hubáček, Rác, Pospíšil, Oliva, Pátek, L. Zelený, Malý. VS35,-: Stoupa – Lebeda, Jakoubek, Černý, Kopecký, Zeman, Holub, Thieme, Hruška.

Restaurace Na Valech – Green Bar 0:6 (0:2)

Šlágr přišel ve druhém zápase hracího dne. Oba mančafty ještě neztratily ani bod, což se projevilo na hře i na začátku. Ani jeden z týmů nechtěl ztratit a hrál opatrně. Vše rozsekla až 7. minuta, kdy nejprve neproměnil velkou šanci J. Růžička z Valů a z následného protiútoku našel J. Veselý Petra Váňu, jenž otevřel účet zápasu – 0:1. Těsně před přestávkou pěkně zasekl balon M. Král a pro Petra Váňu nebyl problém skórovat podruhé.

Druhý poločas byl ve znamení Green Baru. Restaurace byla neškodná. Třetí branku vstřelil z poloviny hřiště tvrdou ranou k tyči M. Votava. V 19. minutě bylo rozhodnuto! M. Šrámek nahrával před prázdnou bránu Petrovi Váňovi, který zkompletoval hattrick – 0:4. O dvě minuty později Green Bar předvedl pohlednou akci, na jejímž konci opět přesně zakončoval Petr Váňa! V poslední minutě zahrál rukou v pokutovém území Valů P. Novotný a nařízenou penaltu chladnokrevně proměnil M. Král – 0:6.

Branky a nahrávky: 7. Petr Váňa (J. Veselý), 13. Petr Váňa (M. Král), 18. M. Votava (J. Veselý), 19. Petr Váňa (M. Šrámek), 21. Petr Váňa (J. Veselý), 26. pok. kop M. Král. Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. Restaurace Na Valech: Malina – J. Růžička, Vlach, Kosík, Sýs, Jak. Spáčil, Ďoubal, P. Novotný, Jak. Vančura. Green Bar: Korejtko – O. Votava, M. Votava, Hudec, J. Veselý, M. Šrámek, M. Král, Petr Váňa.

Kantor&Spol. – STS Chvojkovice 0:3 (0:1)

Duel, který neměl favorita, rozhodl už ve 2. minutě Klíma. Kantor&Spol. totiž za celé utkání nedokázal vstřelit branku. Několikrát STS podržel brankář Peroutka i jeho tyče. Po přestávce navíc Franc zvýšil na 2:0 a definitivní tečku za utkáním dal chvojkovický Kocourek – 0:3.

Branky a nahrávky: 2. Klíma (Franc), 15. Franc (Čunderlík), 23. Kocourek (Dostál). Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. Kantor&Spol.: M. Moc – Šutek, R. Poul, M. Vrba, M. Růžička, J. Moc, Blažek, J. Špitálník, J. Růžička. Chvojkovice: Peroutka – Klíma, Dostál, Kocourek, Hurt, Franc, Jirásek, Böhm, Čunderlík.

Freaks – Dřevo Tvrdík 0:4 (0:2)

Freaks byli znovu oslabeni. Chyběl jim M. Šváb a zraněný střelec T. Kozel. I tak ale Dřevo Tvrdík hrálo velmi dobře a soupeře rozebralo. Na začátku utkání načala Freaks akce Z. Volence a dorážejícího Červinky. Ve 13. minutě mířil přesně za Metelku Hačka a na konci zápas rozhodl dvěma brankami Černohlávek.

Branky a nahrávky: 9. Červinka (Z. Volenec), 13. Hačka, 25. Černohlávek, 26. Černohlávek. Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. Freaks: Metelka – J. Zelený, Snížek, Křelina, Skokan, Linhart, P. Kozel. Dřevo Tvrdík: Flégr – M. Veselý, Z. Volenec, Hačka, Černohlávek, Herčík, Červinka, Kakáček.

Teachers – Energit HC 5:2 (3:0)

Energit jako vždy bojoval hlava nehlava, ale rozhodila ho branka Jelínka, kterou před dobře chytajícím R. Vokounem obránci tečovali - 1:0. Otevření hry se Energitu nevyplatilo a do přestávky ještě dvakrát inkasoval po trefách Sochůrka a M. Frejlacha – 3:0. Druhý poločas přinesl zdramatizování ve 22. minutě, kdy snížil Jeřábek, ale Teachers utnuli naděje Energitu hned vzápětí, když se dvakrát trefil M. Frejlach a dovršil svůj hattrick. Snížení Šimůnka na 2:5 už bylo jen kosmetickou úpravou. V poslední minutě byl ještě zbytečně vyloučen Dražan z Energitu, který se slovně pustil do rozhodčího J. Kolečka.

Branky a nahrávky: 2. Jelínek (Třískala), 11. Sochůrek (M. Frejlach), 12. M. Frejlach (Hejduk), 24. M. Frejlach (Hejduk), 26. M. Frejlach (Jelínek) – 22. Jeřábek (Lagron), 26. Šimůnek (R. Dastych). Rozhodčí: J. Koleček. ČK: 26. Dražan (Energit). Teachers: Pav. Váňa – Jelínek, Valtr, Třískala, T. Šváb, Hejduk, Sochůrek, M. Frejlach. Energit HC: R. Vokoun – L. Vokoun, Dražan, Mukařovský, Kadlec, Lagron, Šimůnek, R. Dastych, Jeřábek.

6. Soča Suchdol 5 0 1 4 9:21 1
Sestava kola: Korejtko (Green Bar) – Petr Váňa (Green Bar), M. Frejlach (Teachers) – Černohlávek (Dřevo Tvrdík), Holub (VS35,-)

8. hrací den, 2. prosince 2010: Soča Suchdol – STS Chvojkovice (19:30), Jump Boys – Teachers (20:00), Dřevo Tvrdík – Energit HC (20:30), Kantor&Spol. – NC Palma (21:00).