19.30 hod.: Rolling Team – Jump Boys

Vítěz základní části Rolling Team zaváhal ve čtvrtfinále, když vůbec poprvé v sezoně prohrál. Rozhodující duel ale Rolling zvládl a přes Energit HC postoupil do semfinále.

Tam je favoritem. Loňského vicemistra totiž porazil už v základní části a fanoušky bude jistě zajímat opěvovaná ofenzivní síla Rolling Teamu, který táhne Tomáš Šváb. Ve čtvrtfinále svému týmu doslova vystřílel postup.

Jump Boys sehráli velice náročné čtvrtfinále s loňským mistrem. Dvojnásobnou reprízu finále růžoví zvládli. Dvakrát svého soka porazili v prodloužení po brankách Antonína Schwarze, který je spolu s Petrem Šourkem a Davidem Čižinským tahounem mužstva. Jump Boys se pokusí o to, co se nepovedlo Energitu, poslat držietele Prezidentova poháru do zápasu „zklamaných“.

20.20 hod.: Kantor&Spol. – STS Chvojkovice

Kantor si stále drží vynikající formu ze základní části, i když VS35,- ho ve čtvrtfinále moc neprověřila. Každopádně se výkony Kantoru odvíjí od formy Michala Růžičky a brankáře Martina Moce. Pokud to šlape těmto dvěma, daří se i ostatním.

Chvojkovice jsou týmem pro play off. Potřetí v řadě vyřadili ve čtvrtfinále Restauraci Na Valech a rozhodně ukázaly svou sílu rozloženou do všech hráčů, které drží pohromadě Bedřich Franc, Tomáš Böhm a  Ondřej Holub. Favorit v tomto utkání není. Šance na postup u obou týmů jsou padesát na padesát.

Zápasy se hrají 2x20 minut, za nerozhodného stavu se hraje desetiminutové prodloužení a případně penalty.

Utkání finále a o 3. místo se hrají za týden ve Zruči nad Sázavou!