Aritma - Kutná Hora 0:12 kont.

Na podzim Kutná Hora doma Aritmě podlehla 24:25. Do Prahy odjela pouze s jedním brankářem Hrochem, který naposledy trénoval vloni v srpnu. Oba další gólmani - Kotval a Malý jsou zranění. Hroch ale zachytal dobře a plně je nahradil. Začátek samotného utkání ovládli brankáři a obrany, teprve v 5. min. dával první gól Morysek a až v 10. min. domácí srovnali na 1:1. Střelci se pak začali prosazovat více, hosté se drželi v těsném vedení. Teprve ve 26. min. vedli o pět branek 7:12. V této části utkání se vydařilo několik rychle sehraných akcí do křídel, kde se prosazoval hlavně Hrčka a také dvě akce při přesilovce, kdy neomylně zakončoval po přesných přihrávkách Kůrky z pivota Rudolf.

Po přestávce Kutnohorští zvýšili na rozdíl sedmi branek a nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí zvrátili vývoj utkání. Ale v posledních dvaceti minutách Aritma začala mohutně dotahovat a ve 48. min. to bylo 16:16. Do 52. min. Sparta dala dva góly, ale potom se ujali vedení domácí - 19:18. Dalšími dvěma brankami Kutná Hora strhla vedení opět na svou stranu - 19:20, ovšem poslední slovo měl soupeř, který v předposlední minutě vyrovnal na 20:20. V dramatickém závěru pak už žádný gól nepadl, přesto Kutnohorští zvítězili. Až ale u zeleného stolu. „Na náš podnět rozhodčí konfrontovali domácího hráče č. 3, na jehož registraci hrál prokazatelně někdo jiný. Domácí se moc nevykrucovali, jejich provinění bylo jednoznačné a evidentní,“ vysvětloval důvod následné kontumace sekretář kutnohorské Sparty Petr Vobořil.

Sestava Sparty: Hroch - Hrčka, Kůrka, Rudolf, Thieme, Morysek, Hovorka, Jelínek, A. Salák a Šnajdr. Trenér Jiří Hájek.