Zruč – Kutná Hora 42:20

Hosté se sice v 1. minutě ujali vedení, v dalším průběhu utkání však byli jasně lepší domácí. Ti nejprve do 6. minuty otočili na 5:1 a od poloviny prvního poločasu, kdy byl stav 10:6, se jejich brankostroj rozjel naplno. V poločase již vedli domácí třináctibrankovým rozdílem – 22:9.

Také druhý poločas byl ve znamení jasné převahy domácí Jiskry. Hosté navíc zahodili několik vyložených brankových příležitostí a toho domácí využívali k rychlým brejkům a snadným brankám. Konečný rozdíl byl jednoznačný. Domácí si tedy zaslouženě připsali dva body.

Sestava a branky Jiskry: Korel (br – 1) - Roub 8, Ryšavý 8, Vrzáček 7, Lefner 6, Maštalíř 6, Doubrava 2, Koubský 2 a Křikava 2.

Sestava a branky Sparty: Karlovský (br), Koriťák (br) - Pícha 5, Bielický 4, Falge 4, Brož 3, Kuře 2, Nádvorník 1, Petránek 1, D. Polívka a Stehlík.

Napomínání: 1:1. Vyloučení: 1:1. Sedmičky: 7/3 – 5/2. Rozhodčí: Sovová, Říhová. Diváci: 30. Poločas: 22:9.