A tak na každého ze tří účastníků čekala v nedělním parném dopoledni dvě utkání 2 x 20 minut, z toho pro Zruč a Mělník dvě utkání ihned po sobě. A to byl pro oba týmy hodně náročný úkol.

Kutnohorským se turnaj v domácím prostředí vydařil, obě svá utkání dokázali vyhrát. V tom úvodním proti Jiskře Zruč si udržovali vedení od začátku utkání, využívali toho, že v brance soupeře nastoupil hráč z pole a po kolektivním výkonu slavili první sezónní vítězství nad okresním rivalem – 19:16. Konec utkání však byl poznamenán zbytečnou strkanicí, za kterou uviděl domácí Bušina zaslouženě červenou kartu.

Trenér domácích Vít Šnajdr ho poté z výchovných důvodů nepostavil do druhého utkání svého týmu a ten ho tak musel celé odehrát bez možnosti střídání.
I přesto Sparta Mělník bezpečně porazila o šest branek 20:14, když střelecky vynikl Hájek, autor poloviny branek svého týmu – tedy deseti! Ve třetím utkání turnaje porazila Jiskra Zruč Mělník 13:11, když v poločase prohrávala ještě rozdílem čtyř branek – 5:9. Turnaj řídila domácí dvojice - Josef Bílý a Vladimír Prchal.

Sestava a branky Sparty celkem: Červenka - Hájek 12, Hovorka 8, P. Gabriel 5, D. Šimůnek 5, Bušina 4, P. Polívka 4 a O. Šimůnek 1. Trenér Vít Šnajdr.

Sestava a branky Jiskry celkem: Felis 15, Kubálek 7, Roub 3, D. Hornát 2, Vávra 1, J. Hornát 1, Šramota, Kovařík.

Poslední mistrovský turnaj sezony 2006/2007 se uskuteční v neděli 10. června na hřišti v Mělníku za účasti Sokola Libčice n. V., Sparty K. Hora a domácího HC Wendy